Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

durka

podla mna 100% so sexom pockaj. a skor nez to urobite, porozpravaj sa s nou o tom. ak ti na nej zalezi, nenaliehaj. mozes jej to znechuit a oddialit to velmi daleko. je to na teb co spravis.

label

nejde tu tak ani o trestny cin, ako o to, ze je na to strasn mlada... aj ked by si mohla mysliet ze je uz pripravena, ver ze si to bude omnoho viac vazit ked bude o nieco psychicky vyspelejsia.. casom by to mohla olutovat ze s tym zacala tak skoro, aj ked ta teraz velmi lubi. ak je to skutocna laska, vydrzite spolu este nejaky cas bez sexu. ono 3 mesiace je este dost malo na to aby ste sa tak dokonale poznali a aby to bol skutocne neuveritelny zazitok.. viem o com hovorim...

nesquik

Co ho strašíte? Ked si budu davat pozor..ochrana a tak nemusi otehotniet...ale mato je to trestný čin, spat s neplnoletou do 16rokov. Je pod zakonom. Ale ak ta nezazaluje tak vsio je ok.pa

locker

MATO pocuvaj,
ked sa na to citite tak to spravte, ale je to riziko...
A ju by to mohlo boliet, tak bude mat k tomu odpor.
Viem, ze je to tazke, ale porozpravaj sa s nou o tom...
A su aj take baby, ktore sice maju 14rokov, ale su uz vyspele aj fyzicky a psychicky. A s tym zakonom, ved kazdy druhy zazil SEX pred 18, a robi sa to stale...
Podla mna, ked to ona chce a chces to aj ty, tak preco cakat.
Ale dajte si poriadnu predohru, nie ze to do nej supnes, len tak na otocku !!!

ms

Maťo ty si intímne chvile so svojou partnerkou nechaj pre seba a neroztrubuj do celého sveta ako ona reaguje,keď ju hladiš.Pripadáš mi ako pubertiak, ktorý nevie čo chce. Využívaš to dievča a robíš si z nej posmech.Ona je zamilovaná do teba a preto ti dovolí aj odvážnejšie dotyky, ale láska to nieje.So sexom s ňou to neskúšaj, môžeš jej ublížiť a veľmi sklamať!

ján

Maťko,
ak si chceš skomplikovať svoj život,tiež tvojmu dievčaťu-dieťatu, i rodičom - ďalej ju pokúšaj, časom podľahne a tebe ostane skomplikovaný život. Bude tých pár minút "šťastia" stáť za to??? Fero

jojo

Ahoj Matko, neradila by som sa ti vyspat sa s tvojou 14 rocnou priatelkou...je este len pod zakonom, je mozno telom uz zenou ale vyspelostou je to stale len dieta...bez urazky! Este pockajte, kym dospeje...predstav si tie nasledky, keby sa predsa len nieco stalo...potom by si to mozno vsetko lutoval pre tych paru krasnych minut...ved vsetko este dohonite...a keby si ju nechal, tak jej sposobis naozaj traumu..takze jednoznacne pockaj