Vztah so 14 rocnou

Príspevok v téme: Vztah so 14 rocnou
mato666

Caute vsetci.Mam 18 a moja partnerka iba 14.Ked sme spolu a bozkavame sa a ked ju zacnem hladit po celom tele strasne jej bije srdce a chveje sa co stym?Ze by bola az tak vzrusena?Takmer nic nevnima vtedy.Ba dokonca niekedy na par sekund sa odo mna zdiali a opat sa vrati.Dalsia otazka:Myslite ze je este zavcasu hovorit o sexe?Nie je to trestny cin,ked ona ma 14?Prosim poradte mi DAKUJEM VAM je to pre mna dolezite.S pozdravom Mato

lubuska

Nazdar Maťo!Chcem sa len spýtať,či si myslíš,že je to zodpovedné.Si starší a mal by si byť aj rozumnejší.Aspoň od tej štrnástky určite.Mám skôr pocit,že sa na to trasieš viac ty ako ona.

mato666

JAYTON diki,ale ja to nechcem riesit sexom,ja som chcel len poradit,ja ju mam rad a o ona mna tiez,chcel som iba ako na to zareagujete...ale vadaka

HELP

Maťo, s vekom Tvojej kamarátky je to skutočne problém, to si treba uvedomiť. Najlepšie je trochu počkať, veď máte času dosť. Neskôr to bude krajšie, ver tomu! A čo sa týka toho chvenia - srdce prudko bije z rôznych dôvodov, môže to byť vzrušenie (a asi aj bolo, to je prirodzené), ale môže to byť aj strach. Ty sám musíš zistiť, či si uvedomuje vek a s ním spojené riziko alebo možno nejakú zlú skúsenosť v živote). Nevieme akú má to Tvoje dievča povahu a nevieme nič o Tebe. Každopádne sa treba o tom porozprávať. Sú to veľmi ťažké veci, ale treba si uvedomiť, že nikto múdry z neba nespadol a aj tieto záležitosti sa musíte naučiť (teraz nemyslím žiadne techniky - aby zas nevŕtali nejakí chytráci). Hovorím o cite a rešpekte. Záleží o toho, o čo Vám obom ide, čo je Vaša priorita. Ale každopádne neriskujte! Aj keď ste teraz možno nedočkaví, času dosť!

jatyon

hmmmm, neviem, ako to ma v zivote tazke,
ale ak ma problemy, neries to SEXom.

aj ked v Tvojom veku to je obrovsky tazke ... :-) :-)

mato666

Tak JATYON ty si vynimka,je ich tu viac ale nemam rad take odpovede ked mi tu niekdo nadava do uchylov.Daj pokoj?Ty si ani nevies predstavit ake to ma to dievca v zivote tazke...

jatyon

Co povazujes za "normalnu" odpoved? Aby sme s tym suhlasili.
Ak si pozorne precitas prispevky, myslim si, ze najdes odpovedi -- aj dobrych -- dost.
Zaklad je, ze so 14 - rocnou si daj pokoj, nie?

mato666

Da mi niekto normalnu odpoved?Ja nepotrebujem aby ste ma tu oznacovali za uchyla alebo pedofila,pretoze to je akoze uplne od veci...Diki za porozumenie MATO666