Kde zohnat kvalitny vitamin C?

wudia

Kvetka ja sa snazim cez den co najviac nieco robit, aby som unavila vsetkych, celu rodinu :D Aby som vecer mala klud a aby som si nohy mohla vylozit.
Teraz sa snazim aj vela ovocia a zeleniny zaradit do nasho jedalnicka lebo mame vela domaceho dopestovaneho tak to chcem vyuzit kym sa da :)

zziara

kvetka, čo robíme? so Zarou chodím von čo najskôr ráno keď vstane, kým ešte nie je úpek a potom tak poobede, skôr teda na večer, ale musíme chodiť, lebo doma by som sa asi scvokla a ona by zase nevedela večer čo so sebou, takto ju uspím bez problémov, no keby sme doma tak by to bol dozaista boj :/

ruufinka

Tomáš tak s céčkom je to tak, že sa ním predávkovať nedá, keď ho má telo nadbytok tak ho vylúči, ale netreba zase prehnane zbytočne brať vysoké dávky.

mat_ka

Zliana u nás sa skôr osvedčili kvapky, Grétke dávam každý deň Cebion, dávam ho na lyžičke s čajom a tak nám to vyhovuje. Malá je zdravá a to je najviac.
Vo vstrebávaní nejako rozdiel nie je, ide ale o kvalitu vitamínu. Ale myslím, že môžeme byť rady že malým deťom ozaj stačí céčko aby boli v poriadku. Že nepotrebujú nejako nič viac :)

HenaZ

myslim ze tu nie je o com..deti najskor zjedia kvapky..aspon u nas je to tak..najrychlejsie a najjednoduchsie sa daju zjest..

zliana

...ale co je pre deti lepsie?...presla som si diskusiu a citala som aj o prasku aj o tabletkach aj o kvapkach a teraz neviem ci je rozdiel aj nejako pri vstrebavani tohto vitaminu alebo je ozaj rozdiel len vo forme ako takej, ze co sa lepsie detom bude jest?...

tomas==

Ahoj, ja vždy kupujem tento www.pilulka.sk Tento je úlne obyčajný bez príchute a sladidiel a aj v celkom dobrej cene. Ešte môžeš ušetriť cez túto stránku www.kodino.com kde nájdeš aj zľavovoé kódy. :) Majú aj 1000mg dávku, ale čítal som že je lepšie si dať 2x 500mg tabletky za deň kvôli vstrebávaniu do organizmu.