Kde zohnat kvalitny vitamin C?

mat_ka

Jarica nielen ty, to ti garantujem ;) Ešteže teraz jak je teplo tak aj trochu viac ovocia u nás ide, ale tak to len keď sú takéto teploty.

jarica21

Nemajú to je fakt, to som aj ja rada, keď nie je problém, lebo keby som mala ešte aj bojovať s tým, že jak to dostanem do drobca, tak asi by som sa zbláznila :)

mat_ka

Ewinna dobrú skúsenosť máme u nás s Cebionom, sú to kvapky, ktoré sú práve pre deti vhodné a obsahujú práve céčko, ktoré je veľmi vhodné a prospešné pre deti. Pri deťoch je vlastne tento vitamín základom. Poprípade skús sa poradiť aj s pediatrom čo ti povie, ale dobré sú kvapky, s tými deti nemajú problémy.

ewinna

Ked pisete o tych vitaminoch tak v akom mnozstve? Ako zistim ktory vitamin teda doplnok je akoze vhodny, ze je to kvalitne?

mironella

Neya ale to nie si jedina, len ja som si povedala, ze uz sa zlostit nebudem lebo nikomu to nerobi zle, len mne ;)

neya

zdenka toto stale hovorim aj to hovorit budem ze nenajde si kazdy cestu ku vsetkemu viem to aj ja podla seba, ze su veci ktore rada nemam a do ust by som to nedala aj keby som vedela, ze je to neviem ake zdrave ale je fakt, ze teda niekedy sa viem vytocit, ked nachystam nakrajane ovocie a ani to nejedia ale uz niekedy ozaj hodim rukou ze predsa cecka vdaka doplnku maju dost tak nemusim stresovat

zdenka6

jarmila v prvom rade všetko najlepšie k meninkám a v druhom rade no ale nie je jednoduché dostať do detí vitamíny pomocou stravy, to u nás sú to niekedy strašné boje kvôli tomu, ale keď náhodou ovocie nekúpim tak vtedy zase im chýba

HenaZ

jarmilaku..lenze toto je tu uz dlho..to ze vlastne vela veci zavisia od imunity..napriklad aj ked pocuvam, ze v skolke deti chore ale keby si sa rozpravala s mamickou, ktora ma chore dieta a opytala sa jej, co dava aby neboli..aby boli OK..tak ti povie, ze nic..ze to treba..ze tymto sa telo posilnuje...:D