Kde zohnat kvalitny vitamin C?

tatana1378

Modracik len davas tento doplnok aj detom? Lebo aj na tom zalezi podla mna. Aby to co davas bolo aj pre deti urcene, bez toho by som ja teda nedavala.

modracik

My užívame doma kvalitný výživový doplnok vitamín C -obsahuje extrakt zo šípky,výťažky kurkumy a zázvoru. 1kapsula denne, v baleni je 60tbl,takže na mesiac to máte 14,50.Pre viac informácií kliknite na moje meno.

tatana1378

Mat_ka je to to najlepsie.
Tiez kupujeme len kvapky, konkretne Cebion, ten obsahuje len vitamin C, co je na imunitu to najviac. A najma pri dlhodobom uzivani je dobry, lebo deti dokazu prezit chripkove obdobia bez akychkolvek problemov, aj bez soplika, co je pre mna ako mamu vyhra, ze nemusim byt doma kvoli chorobe, na ocrke alebo tak :)

Darinik

cena ako taká by nemala byť pre nás smerodajná, čo sa týka či už liekov alebo vitamínov a najmä nie keď ide o naše deti, ale kvalita to je rozhodujúci faktor :)

mat_ka

Zliana tak ja som radila to s čím mám skúsenosť a s týmito kvapkami teda mám a už nejaký ten čas :) Pri deťoch je toto najlepší spôsob céčka, v kvapkách :)

mollllllly

Najlepsie vstrebatelny (vyuzitelny pre telo) je vitamin v lipozomalnej forme. Ja uzivam tento: www.vitalek.sk.
Je vsak o dost drahsi ako klasicky Celaskon no podla mna su neporovnatelne.
Zatial som nenasla lacnejsiu alternativu, ak niekto o niecom vie kludne dajte vediet :).

zadorka

..zliana tak to sa dalo ocakavat predsa len to je podobne ako citron, tiez deti sa kadejako tvaria ked to papaju..

zliana

…mat_ka tieto kvapky, co si mi ty napisala tak mi odporucila aj v lekarni magistra…tak uz aj my mame Cebion doma a kazde rano na lyzicke ho papa…najskor sme skusali samotny ale to bola kysla tvaricka…tak som to skusila s cajom ako si aj ty pisala a to uz je o inom…to je bez problemu…

mironella

Fd tebe pomohlo toto? Aj mi vies napisat, ze ci je to vobec vhodne aj pre deti? Lebo deti len tak cokolvek nemozu, na to skus mysliet ;)