Kde zohnat kvalitny vitamin C?

jarmilaku

Martinka len to už muselo byť zle, keď si ho dostala nie?..u nás tiež odkedy toto všetko sa deje vo svete táto pandémia a že proste všade počúvam, že to z veľkej miery vie ovplyvniť imunita tak dbám na to oveľa viac ako kedysi..Cebion kupujem už nejakú dobu a k tomu veľa ovocia, zeleniny to proste musí byť denne u nás..

martinka090

Tatana je to tak ako pises, asi nema deti ci?
Ja si pamatam este ako dieta, ked som byvala chora a od doktorky som zakazdym dostala taky nechutny sirup. To mi bolo hned zle len som videla ten obal a proste blok a mamina ma musela nahanat aby som to vobec vypila a tomu by som sa pri mojich detoch chcela vyhnut.

tatana1378

Klaudusinka mam kamosku, co sa mi smiala, ze naco prizeram aj na chut, ze ved to je jedno, ze skor ide o to aby to detom pomohlo nie o to ako nejaky ten doplnok, vitamin chuti, no neuvedomuje si, ze pri detoch je to trochu komplikovanejsie :D

mironella

Klaudusinka mam ho doma aj ja, kvapky su pre deti to naj, lahsie sa im uzivaju ako nieco ine, nejaky prasok alebo cosi podobne.

lujziara

Linda toto čo si napísala, tak to pozerám, že to je od šesť rokov, ale deti aj mladšie potrebujú aby sme im imunitu posilňovali, aby sme im vitamíny dali, tak je lepšie pozerať podľa mňa niečo aspoň od troch rokov.

meggi36

Tatana toto som minule hovorila akurát kamarátke, že nech pozerá čo je pre dospelých a čo pre deti, lebo je fakt, že sú aj c vitamíny ktoré sú vhodné len pre dospelých, že sa malým deťom neodporúčajú a teda to je lepšie drobcom nedávať.

martinka090

Annah nie je to na skodu a duplom nie ked je takto zima a nevieme co nas caka, ci bude aj poriadne mrznut, ci pride aj nejaky sneh, nieekedy je aj lepsie ked zima je poriadna, ze mrzne.

annah

*tatana rovnako ako aj ty dávam tie isté kvapky, pretože naša detská dr povedala, že ich môžu aj deti čo majú aj len pár mesiacov, ale že treba prihliadať na ich zdravotný stav a o dávkovaní sa poradiť, tak ja som sa poradila a odvtedy ich dávame*