Kde zohnat kvalitny vitamin C?

emanulka

- Mironella toto je inak fakt a teraz už je také to obdobie, že počasie sa začína blázniť a na niektorých deťoch sa to vie nepekne podpísať. Kamoška tá dokonca cez víkend zrušila oslavu, malej narodeninky, lebo mala teploty a nascipaná, chorá. Jak sa rúška teraz už menej nosia, tak už opäť sa to začne aj chrípkou hemžiť, tak na to pozor musíme dávať. -

stanchelka

Emanulka, tak u nás je teraz našťastie všetko v poriadku, len chcela by som aby to tak aj zostalo, lebo teraz pri tomto jak sa zase mení počasie, že z tepla skokom do zimy, tak mám obavy ako sa to podpíše na zdraví.

mironella

Emanulka povedala by som aspon za seba teda aku mam skusenost ze vela mamiciek nasadzuje vitamin C az ked uz su nejake tie problemy, bola som na tom podobne, myslela som si proste ze ved netreba nejako cecko naco, ze ved bude ho mat zo stravy a tak, ale ked sme bojovali s roznymi problemami kazdu chvilu tak som sa spamatala :)

emanulka

- Stanchelka závisí či je dieťa zdravé alebo nasadzuješ ho prvýkrát keď už je choré, keď už je nejaký problém alebo tak. To je zásadný rozdiel, lebo zdravé nepotrebuje vôbec také množstvo ako choré. -

Darinik

wudia ale to nielen ty, ale aj ja, aj moje kamošky niektoré, ale myslím si, že my ako deti sme neboli iné, že sme boli prieberčivé :)
stanchelka ty to nepotrebuješ nejako odhadovať, keď si kúpiš nejaké céčko tam budeš mať dávkovanie napísané, prípadne pediater ti povie ako je vhodné dávať :)

zadorka

..wudia presne tiez a ja este som si tak, ze som mala pocit, ze som zla mama, ze proste nerobim dobre to co robim..no na nervy, ale nastastie ma to preslo..ono pri prvorodenych je to take, ze vsetko tak nejako viacej prezivame..

wudia

Darinik kedysi som sa pre toto nenormalne trapila, lebo som nevedela, co robim zle, co mam ako inak urobit a vela ineho. No na nervy som bola, ale dnes uz nie, uz nemam vycitky, snazim sa robit maximum, co proste viem a ked to nejde tak to nejde, esteze uz su rozne sposoby ako detom dat cecko.

Darinik

mat_ka len keby toto tak trvalo celý rok, čo?
u nás teraz dyňa a žltý melón, to je maximum čo sa týka ovocia, takže ja moc sa tešiť nemusím lebo mám pocit, že u nás je jedno aké je ročné obdobie aj tak moji drobci nemajú dosť vitamínu aj keď ja sa môžem snažiť akokoľvek veľmi :D
občas sa cítim jak animátor len aby nejaká zelenina alebo čosi u nás prešlo :D