Kde zohnat kvalitny vitamin C?

Defcon

Nahodou.....
Ja teraz robim v garazi a pivnici regaly zo stareho lesenia co mam na dvore a planujem tie trubky najprv zmerat a az potom porezat na mieru. Takze merat isto ano.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Defcon

Ja som si tiez zmeral ten vitamin d, ale teraz neviem ako ho meria BJ2, ci v stoporenom stave, ci po studenej sprche...... miery nepoviem lebo nechcem stravit zbytok zivota odpisovanim na maily od roztuzenych samiciek.-))

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

martinka090

Survivor kapusta je fajn, tu mam rada. Ale dcerke davam cebion, tie kvapky mi odporucila nasa detska doktorka, kedze ju este kojim a ze na podporu imunity to bude fajn. A musim si zaklopat, ale mala ma par mesiacov, ale je zdravucka jak rybicka :)
Vitaminy by sme nemali podcenovat v ziadnom veku. Aj par mesacne dietky potrebuju posilnovat pravidelne imunitu :)

Defcon

Anicka, moja odpoved je ta ista. Ak si myslis na zaklade laickeho nazoru, ze mas malo vitaminov ci mineralov, tak rozumny postup je najprv laboratorne vysetrenie a na jeho zaklade suplementacia.
Ale mysliet si na zaklade zblbnutia clankami a forami, ze moje problemy maju zaklad v nedostatku vitaminov ci mineralov a bez dalsieho si sama diagnostikovat tento nedostatok je popravde postup hlupeho cloveka. V takomto pripade ani neobstoji argumentacia, ze na lekara nemam cas ci peniaze , lebo za A cas zabijas zhananim info o suplementacii a navstevou lekarne ci eshopu a za B peniaze vyhadzujes za suplementy.

anicka89

neviem o tom, že by som niekde písala, že to tvrdím na základe nejakého článku, to neviem z kade si si vzal takúto informáciu, ja som to napísala na základe mojich skúseností, predsa len som mama a niečo som si už prežila ;)