Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

Janulka

Bete: Ako už si dostala? Alebo si stále v napätí?
Píšeš pred pár dňami a to je koľko? Napíš konkrétnejšie.
Ale som optimistka, verím že "k tomu" došlo v poovulačnej fáze. Vieš to určiť? Aký máš v tomto systém?
Ozvi sa, poteším sa.

Janulka

Ahoj, marketta!
Teší ma tvoj záujem o to ako poznať samu seba. :)
Pozri:
www.rodina.cz
tam sa dozvieš viac o meraní bazálnej teploty. Ak budeš chcieť v ďalších častiach je aj niečo navyše čo nezaškodí prečítať. Pa!

beta

neviem co mam robit.pred niekolkymi dnami som sa s priatelom maznala a doslo aj intimtivnostam a cakala som prave v tom obdobi menstruaciu,no lenze ona stale nechodi,neviem preco?ved do man nevnikol a ani nebol mokry,prosim poradte preco? dakujem

markketa

tak to je normalne pri zmene telesnej vahy.a neviete niekto,či nevadi ak ma žena problem zo štitnou žlazou a uživa nanu lieky,zaroven berie antikoncepciu,nema to potom nejaky vpliv na jej učinnost?

zuju

necitala som vsetky prispevky mozno sa budem opakovat ale mne menzes vynechaval, ked som rapidne schudla alebo bola pricinou porucha funkcie stitnej zlazy

markketa

janulka a ako je to stou teplotou?ked je 37,5°C,tak je plodny den?už som to pozabudala.a ten hlien je aky,hustejši?