Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

zaba

mne sa raz stalo to iste,schudla som a nedostalo som skoro rok,aj ked som trosku pribrala naspät,nepomohlo,doktorka mi musela antikoncepciu predpisat,a pichnut vyvolavacky,a teraz mi zasa meska od januara,

goniometry

od januara som nemala menstruaciu. nic ma neboli ani nic podobne a predtym mi chodila velmi pravidelne, pekne kazdych 28 dni. lenze teraz nic... mohlo to byt sposobene tym, ze som za par tyzdnov radikalne schudla (asi 6kg) a potom zase za velmi kratky cas pribrala spat? neviete, co mozem robit, aby sa mi vratila? je mozne, ze sa uz nemusi obnovit? vdaka

moninkaa

ahojte prosim vas co mam robit ak mi uz meska 14dni menstruacia a stale nic. uz ma to znepokojuje. da sa to nejako aby som to dostala co najskorej poradte prosim vas

eva22222222

Mam13 menstruáciu mamvam skoro necely rok no iba raz som mala pravidelne normalne dostanem bud par dni pred alebo po Prosim Napist je to normalne? Upravi sa mi to?

markketa

janulka dakujem,čitala som,dozvedela som sa vela zaujimaveho.ešte raz diky!!!!!!!zuzana možno si prechladnuta.ak to bude trvat viac dni,chod račej k lekarovi.

zuzana170

Ahoj pocuj mala som normalnu menstruaciu ale teraz mi prisla zase po tyzdni ale ne taka normalna len taky slabo zafarbeny vytok a teraz trva to uz 2 dni. co je so mnou? poradteeeee pls!!!

zuzka20

Mam problem s vytokom pocas celeho cyklu.Ked mi skonci menstruacia zacne mi vytok a trva az kym nedostanem dalsiu.Je to normalne?Prosim poradte mi.