Nepravidelná menštruácia

Príspevok v téme: Nepravidelná menštruácia
Zuzana19

Velmi ma trapi moj menstruacny cyklus. Mesiaciky mi niekedy meskaju aj dva tyzdne. Okrem toho mavam stale vytok (ktory sa v priebehu cyklu meni). Mamina vravi, ze to nie je normalne a mala by som ist ku gynekologovi, ale ja sa strasne hanbim a bojim. Poradite prosim? Dakujem
-----------------------
Článok na tému "Menštruácia" www.zdravie.sk
Sekcia "Antikoncepcia" www.zdravie.sk
Článok na tému "Tehotenstvo" www.zdravie.sk

angy

KTO PORADI, AKO SI MAM POMOCT,IDEME NA DOVOLENKU A JA TO MAM DOSTAT,tampony su pre mna neprakticke na kupanie, a ja by som to potrebovala na takych 5dni posunut,dakujem za kazde dobre info...

tina

lenka 326 je to nornalne,ja som mala vytoky uz od 10 rokov a nic sa mi nestalo menstruaciu som dostala v 11 teraz mam 12 no problem menstruaciu mozes dostat aj v 18 a bud rada hnusny problem

myshryz

chod ku gynekologovi, nemas sa coho hanbit, povedz si, ze ti len pomoze, a neublizi....okrem toho gynekolog denne vidi 30 takych zien ako si ty a ver mi, ze im nepozera iba do tvare:-0}....takye pekne chod a mas to na sadi ti liekz alebo antikoncepciu a mas vzbavene...ja som mala taky isty problem a beriem antikonc. !) rokov, menyes mam ako hodinky....ak to nebudes liecit, v buducnosti mozes mat problem s tehotnostou alebo pocatim....mozno ti to teraz nevadi, ale ked budes mat tak 29-30 rokov a dieta nikde, tak si povies, ze mohla som to uz davno riesit......

lenuska

je to normalne ak 15 rocnemu dievcatu meska menstruacia uz 2 tyzdne?prosim piste lebo uz zacinam mat strach. doteraz som mala pravidelne