Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Annika1987

zaujimave... ja si to iba zalejem ciernou kavou a to bude vsetko, co spravim
a proti hennovemu pachu co by pomohlo? nieco odskusane? :)

Heatherka

annika no odtien asi bude rovnaky, si myslim :D uvidim, potom ti poslem fotku :) olej davam olivovy, nie vela.musim, lebo henna mne osobne vysusuje vlasy dost:D paradox :D

mastne ich nemam, kdesi som citala, ze ked umyjes vlasy 38 stupnovou vodou olej sa rozpusti, ale neviem, ci to nie je nejaky blud ;D

[zruseny1]

annika- tato to je- asi mi sem nehodi link, skusim takto
-odkaz odstránený-
jedno dvojite w si z linku vymaz :)

Annika1987

Heatherka, tak som zvedava na odtien :) potom popis, ci sa to nejak prejavilo a tiez, co tie lupiny, ci su stale prec :) a aky olej si davas? a nemas potom mastne vlasy?
Inkognito, tu znacku ani nepoznam, maju nejaku stranku? :)

[zruseny1]

baby a mne vcera ta henna chytila zatial tak dobre ako nikdy predtym nie, a to som si myslela ze to bude iba taka druhotriedna :D
takze odteraz uz len ten typ budem objednavat :)

Heatherka

bionatural. tu mam aj ja, ja som nedala ani kakao, ani kavu ani nic. mozno to mam prave z tych roznych veci, co som do henny davala :D dala som len brezovu stavu a olej :) a nebudem to mat 12 hodin ale len par mozno nejakych 5:)

Annika1987

Heatherka, tak ja som si objednala konecne az teraz tu hennu z bio... cosi :D tej stranky... a uz ju mam na poste, tak zajtra idem pre nu a veru neodolam a hned si ju tusim aj zajtra dam na hlavu :D prvy raz taku ozajstnu hennu, tesim sa na vysledok :)