Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

niaz

Ahojte koceny, chcela som by som sa spytat mam tmavohnede az cierne farbene vlasy. Objednala som si mahagonovu hennu zo stranky naturshop.sk ale chcela by som nejaky hnedo rysavy odtien. Mam tam pridat citronovu stavu alebo nieco ine? a ked to zalejem tou 60stupnovou vodou ako dlho to mam nechat chladnut? Dakujem :)

malickaaaaa

Lawsonia dakujem za rady ;-) uz som si ten prasok objednala a uz sa tesim na sobotnajsie hennovanie :)dufam, ze to uz bude lepsie poznat,
este raz dikes ;)

lawsonia...

malickaa, ten prášok je bielej farby. Dávam si do cca 80-100 g henny jednu malú čajovú lyžičku. Lepšie je pridať menej, premiešať to a potom prípadne dáš viac. Lebo keď dáš toho príliš veľa, bude to ako želatína :)

malickaaaaa

No uz aj ja prechadzam na iny sampon sa vola dako herba&essence asi...

Lawsonia a akej farby je ten prasok kolko ho tam asi davas? lebo som nasla 2 biely a taky hnedo/sedy - ktory je spravny?

[zruseny1]

zihlava je fajn, ale mne sa nechcelo s tym tolko babrat
som tu uz raz pisala ze od capillanu mi vlasy rastu jak besne a pritom je to velmi setrna kozmetika

Zulah

co poviete na takyto sampon? posledne velmi rozmyslam, co mam este urobit pre moje vlasy okrem hennovania...tak som si uz kupila zihlavu, zajtra si idem urobit preplach a vmasirovat do hlavy.. a predtym aj zltko....noviem, ze na rast vlasov a celkovo dobre na vlasy posobi panthenol

www.muller-pharma.cz

Zulah

neviem sice ako velmi vam ta henna "pada" ale to nie je dobre.Henna by mala byt skorej ako taka kasa a az tak velmi padat a drolit by sa nemala.Namocte si poriadne vlasky a na vlhke si davajte hennu.

+ ja si zvyknem dat do henny este bezsilikonovy kondicioner a miesam to dost dlho, aby ta konzistencia bola skor taka kasovita..ani husta, ani riedka.

lawsonia...

malickaaa - hneda Hennecolor hrozne opadava pri nanasani, je tak blbo namleta. Ja do nej pridavam guarovu gumu, predavaju to na nete aj v obchodoch pre celiatikov alebo inde. Dost to pomaha.