Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

kvetka

rihanka ja by som si na tvojom mieste nedavala ziadnu henu.naozaj..lebo ja som si ju tiez dala..mala som hnede vlasy a chcela som tu hnedu nejak ozivit..no ale ono to vytvorilo na hlave taku hnusnu hnedu farbu co isla do zelena..ale to uz bolo davno pred dvoma rokmi asi..no a aj kadernicka mi potom vravela ze ked si farbis vlasy henou tak normalna farba ti len tazko chyta..takze si to dobre rozmysli..a na trhu je fakt vela farieb i tie co vobec nenicia vlasy..teda ja osobne uz som s hennou skoncila a teraz som skusila sampon palette.vlay mam po nom pekne aj leskle a aj take vyzivene..no lae chyta velmi silno takze som si ho nechala posobit kratsie.a zatial ho mam 7 umyti a nezmyva sa dako ani..ma vydrzat 24umyti ale tipukem ze to bude len nejak okolo 15umyti.ale aj tak:-) lepsie ako farby s amoniakom:-) ppapaa a dufam ze som pomohla