Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

[zruseny1]

zulah, mne sa konce stiepia tiez, aj po henne, tiez som ocakavala ze to prejde
nepreslo
pocity mam rovnake, kocky co zehlia, fenuju natacaju a ziadne roztriestene konce, ani lamanie :) nechapem, ja si musim davat na konce lanovy olej, lebo ich mam suche
ako casto sa davas strihat? mala by si aspon kazde dva tri mesiace, aspon kustik a do tych koncov uz preventivne nieco vtierat :D nie az ked uz vidis, ze sa stiepia

zulah

Caute este raz. Ja sa chcem kus postazovat :( :D a pripadne ak mi vie niekto poradit, budem rada. Hennuujem uz takmer rok aj pol
jasne, mam krajsie vlasy a posobia zdravsie, viac sa lesknu a tak....no mam taky dojem, ze to je naozaj len na pohlad. Konceky mam stale rozstiepene, niektore vlasy polamane. Chcela by som mat uz konecne krasne vlasy, zdrave a dlhe....najskor sa mi zdalo, ze mi poriadne narastli, ze mi nikdy tak rychlo nerastli, no poslednu dobu sa mi to tak uz nevidi...stale ich mam rovnakko "kratke" ono, kopu ludi by povedalo, ze ich mam pekne, dlhe...no stale to nie je to, co by som chcela.

o tom, ze ich mam poriadne jemne a tym vyzeraju, ze su dost riedke ani nehovorim...no na to som si uz zvykla...neviem ani co sledujem tymto mojim prispevkom, asi nejaku radu ohladom rastu vlasov a stiepenim, no z henny som bola taka rada a vsetko, naozaj sa mi zdalo ze mam skvele vlasy (oproti tomu ake boli) ale posledne ked vidim vlasy niektorej kamaratky, ktora si ich este k tomu zehli a nici chemickymi farbami, mam pocit ze to co robim pre moje vlasy ja je zbytocne...naozaj sa snazim urobit vsetko pre to, aby boli fakt pekne, zdrave ale ako to je mozne, ze kopu inych ludi, co vedome nicia svoje vlasy ich maju krajsie ? :D vsak ja im davam tolko lasky a starostlivosti :( jasne, mozno to je aj genetika, ale my v rodine nemame nejake zle vlasy...

plus predtym ako som zacala hennovat, mi strasne vlasy padali....vdaka henne sa to upravilo a vlasy nepadali takmer vobec, mozno len par vlaskov, ale to je normalne...a poslednu dobu mi zacali dost padat znovu.

kupila som si aj brezovy sampon, robila som si zihlavove preplachy

taktiez mam sampon cisto prirodny z lush (pivovy)

diki za reakcie

Lucia9999999

No ja som si teraz dala hennu druhýkrát (prvýkrát z DM a druhýkrát z bio obchodu) a po druhom použití mi prestali padať vlasy, čo bol u mňa najväčší problém. Takže u mňa maximálna spokojnosť :D

Heatherka

baby koncim :D sice vlasy mi prestali padat, ale zase sa lupiny vratili. a k tomu, prave sa tu pytali. mne sa vlasy pravepo hennezacali neskutocne stiepit a to som do nej davala stale olej, a pouzivam balzamy. bud ta henna bojuje takymto sposobom s mojimi rokmi farbenymi vlasmi (chemickou farbou) alebo mam ja smolu :D skusim este kremovu, ze co to urobi :) annika snad buudem mat cas a poslem ti foto, zhodnotis a padne verdikt :D zial kadernicka to isti, s takymi vlasmi nemozem existovat. zacali sa neskutocne motat

muc

Inko, diky za odpoved. praskovou hennou z DM henujem uz cca 2 roky. som spokojna aj s tou, ale ak je tamta este lepsia, tak idem si objednat a skusim co to spravi :)
este prosim ta, dla teba je lepsia praskova, ci skor kremova? diky

[zruseny1]

muc: tak to jednoznacne, ale neuskodi ani henna z DM :) kocky spominali, ze vzhladom na tu cenu, by mohla byt aj kvalitnejsia
ale skusit mozes urcite aj tu dmkovu, aspon budes mat predstavu, ako sa to aplikuje, co vsetko hennovanie obnasa. ak ta prvy pokus neodradi, a povies si ze v tom budes pokracovat, nasledne si objednaj z netu kvalitnejsiu :)