Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

Annika1987

malickaaaaa, zaujalo ma, co si napisala o tej migrene!! nikdy som nepocula, ze by v suvislosti s hennou mohla prist bolest hlavy az migrena. ale ja som si davala hennu minuly tyzden a mala som ju na hlava iba dve hodiny, lebo som taku migrenu dostala!! :-o som rada, ze si to sem napisala, lebo som si to nedavala do suvislosti, ale asi to je mozne... predtym som pouzila iba raz hennu z DM, tam som nemala problem. ale teraz pri tejto kvalitnejsej presne ako pises. a nic som nemala stiahnute na hlave urcite! zaujimave...

malickaaaaa

Lulu22 - no raz som si tak stiahla silnejsie a citila som tlaky uz po 15 min tak som si to uvolnila uplne a preto ked som si tu ciernu davala druhy krat tak som na to uz myslela a preto som vobec nestahovala, fakt. A hlava ma zacala boliet az ked som zacala umyvat vlasy... vobec tomu nerozumiem, to bola taka migrena ci co ako nikdy v zivote :-(

Myslim si ze to bude z tej ciernej henny, lebo predtym som pouzila hnedu a nic mi nebolo...
asi tie bylinky v tej ciernej su silnejsie... a to bolo asi naposledy co som ju pouzila :(((

lulu22

malickaaa..a nebolí ta to z toho celofánu, čo máš na hlave?? teda neviem, ako si to potom robíš, keď sa dohenuješ, ale ja si okolo vlasov natočím celofán, nech nič nezašpiním a boli ma tiež občas z toho hlava..

baby, prosím Vás, ktorá hennujete hnedou práškovou hennou, poraďte mi! ja už neviem, čo si tam mám dávať, lebo odrastené vlasy mám oranžové!!!!!!! naposledy som si tam mala tuším viac kakaa ako henny a aj tak to máš bledo oranžové a vôbec nie hnedé. :(

malickaaaaa

Caute baby,

ja mam jednu otazku: je mozne aby ma bolela hlava z henny??
Fakt vazne sa pytam, mala som ciernu 2x na hlave okolo 3 ci 4 hodina a celu noc som nespala taku bolest som mala, nikdy predtym sa mi nic take nestalo.

Moze byt ze tie bylinky su dost silne a pri tolkych hodinach na pokozke sposobuju bolest??

[zruseny1]

zulah 16:28 detto to iste so strihanim :D mne je to tiez velmi luto :D preto cakam kym este podrastu a potom budem podstrihavat castejsie
s tym vajcom si ma rozosmiala :D neviem, nebudem skusat.
a napadla mi este taka vec- neceses si vlasy moc casto? aj to moze skodit, rozmyslala som nad kefou z prirodnych stetin, ale uz nechcem byt az taka fanaticka..predsa len, su to len vlasy, nie je to ani ziva cast nasho tela a asi im venujeme az prilis velku pozornost nez by bolo treba
ja hennujem rok

zulah

este sorry za spamovanie :D ale citala som niekde, ze masirovanie pokozky vajcom je dobre a doda to potrebne latky pokozke a aj vlasom

popripade ake este kury vyskusat?

zulah

no mne sa bohuzial stiepia stale...aby som nemala ani kus rozstiepene, mala by som sa teda poriadne ostrihat, no to mi je luto :(

ja ich nastastie suche nemam.istu dobu som si davala na vlasy kokosovy olej, no uz mi dosiel a davala som si ho na cele vlasy.Samozrejme len ked som bola doma, pretoze to je mastnota ista...a neviem teraz ci som si to nahovarala, ale zdalo sa mi, ze boli v lepsom stave co sa tyka stiepenia

strihat sa striham malo, to sa priznam...niekedy som si zvykla konce strihat sama, no nedavno som si povedala, ze uz kaslem na strihanie, pretoze mi to aj tak nepomaha a len si zbytocne skracujem vlasy. Nikdy som ich nemala poriadne dlhe (v predu po pupok) a teraz by som sa k tomu nejak chcela priblizit.. a slubila som si, ze ked mi tak narastu, budem ich mat chvilu tak a potom ich dam doole a budem pravidelne podstrihavat. no to si este asi dlho pockam.Este nejakych 15 cm by sa mi zislo :-/ :D alebo aspon 10

tak mi je to luto, ze my co sa o tie vlasy fakt ze starame, ich nemame take krasne ako niektore, ktore si ich fakt ze nicia