Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

[zruseny1]

baby, idem hennovat po dlhej dlhej dobe dufam, ze som nevysla z cviku :P
mam doma posledny balicek, pre mna neznamej henny (nejaka indicka MDH) ktoru som dostala ako darcek pri jednej mojej vacsej objednavke
dufam, ze je to klasicka normalna henna
jaj ale sa tesim :))

lulu22

tak, *inko, kúpila som si dnes v lekárni ten capillan, som zvedavá,aký bude, ale snáď sa mi po ňom ani tie vlasy nebudú tak mastiť :)

Ve

no ja som asi 2krát použila hennu z dm, kým som neprišla na to, že to je veľká slabota.

Potom som si kúpila hennu - krém, nie práškovú farbu, inú značku a super, nedá sa to porovnať

malickaaaaa

jajaja295
po prvy krat len velmi malo... teraz kustik viac a neni to ani velmi hnde, neboj nebudes to mat tmave :)

jajaja295.

malickaaa
a ako ti chytila henna? ja som mala zatial 2x len bezfarebnu,aby mi zregenerovala vlasy a chcem si potom zmiesat blond a hnedu,aby som to nemala prilis tmave

malickaaaaa

ahoj Inkognito,
ja som si zasa davala hnedu ale vobec som to nenechala odstat... :( hned som to nagebrila na gebulu :(
preco to musi stat aspon 4 hodky??

[zruseny1]

niaz, hocico kysle pridaj :) citron, ocot a poriadne vela :D

"a ked to zalejem tou 60stupnovou vodou ako dlho to mam nechat chladnut? Dakujem :)"
nie ze chladnut, ty to nechaj niekolko hodin (aspon 4) odstat prikryte na nejakom mieste a potom to aplikuj na vlasy :)