Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

WT

takze prve henovanie za sebou :) som milo prekvapena ze medena henna pomerne dobre chytila aj na moje cervene vlasy. Spokojnost zatial velka:))

gloss

betkacat - tiež bojujem so sedivkami :D preto si teraz skusam miešať vlastný odtieň s použitím katamu-buxusu ten by mal napomoct aby lepšie farba chytila na sedivky ale aj tak budu vždy o niečo svetlejšie :) ale zase nechcem sa vrátit ku chcemke radšej budem mat prírodný-hennový melír :)

betkacat

ja mám tmavšie hnedé vlasy a po gaštanovej som mala pekný gaštanový lesk...bohužial mi zle kryla občasný šedivý vlas tak som musela prejsť na normálnu farbu, inak som bola velmi spokojná

gloss

rew - dvojfázové farbenie som neskúšala ale ak máš kvalitnu hennu najlepšie BAQ alebo tetovaciu ktorá je vhodná aj na vlasy + kvalitné indigo tak by to malo byť ako uhoľ čierne :) a čím tmavšie vlasy-podklad tým lepšie.
Ja som dnes tiež použila indigo ale miešala som ho s hennou a katamom práve to mám na hlave som zvedavá co z toho vyjde :)

rew

ahojte. skusali ste niektora farbit vlasy cistym indigom? pozerala som si na webe nico o dvojfazovom farbeni, kde sa da najskor cista hena a potom ciste indigo. mate to niekto odskusane? su aj vtedy cervene odlesky?

orina

wawawa: ja som si dávala čiernu hennu už asi 3 krát mala som tmavohnedé vlasy teraz ich mám tmavé ale na slnku mám stále odlesky mne sa zdá do červena s hennou asi nikdy nedosiahnem takú čiernu ako chemickou farbou

wawawa

baby, ak aj aspoň trošku chytí tá čierna henna, tak aké má odlesky? nejaké teplé (zlaté, hnedé) alebo chladné (strieborné)?