Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

denisaKE

nebud sklamana, ale dm ti asi moc nechyti...ale nech ta to neodradi :) tmava farba sa "vyraba" miesanim henny a indiga. Objednaj si hennu a indigo a potom skus dvojfazove farbenie na cierno. To znamena, ze si namiesas den dopredu cistu hennu (pridaj oleje, caje podla uvazenia a trosku guarovej gumy-bude sa ti lepsie nanasat, tu kupis v bio shope). Cim dlhsie nechas hennu odpocivat, tym tuhsie cerveno chyta. Napatlas na vlasky, nechas tak 3 hodinky...kolko sa Ti bude dat. Potom umyjes, presusis a prejdes k indigu. Indigo vymiesas naprikald s ciernym cajom POZOR! Nesmie byt horuci, tak do 60 stupnov, lebo horuce a kysle indigo nici! Tmavsie to bude, ak das trosku soli. Opat napatlas na hlavu a nechas co najdlhsie...aj ked niekto tvrdi, ze indogo farbi len 3 hodiny, istota je istota :) umyjes a malo by to byt tmave...az cierne. Toto je najistejsi sposob farbenia na tmavo hennou a indigom.

brokelle

cavte baby....zacinam s hennou . Najprv na zaciatok som si kupial tu dm-kovsku ale len na zaciatok.Dalsiu si chcem objednat ale neviem ktora je najlepsia.Svoje vlasy chcem mat co najviac cierne. Co mam urobyt aby to co najviac chytilo a kolko to mam nechat posobyt ? Planujem ju davat kazde 2 tyzdne ,za kolko to budem mat cierne ? a naozaj pomaha na regeneraciu a rast ?....diki moc

luciaaaaaa

Ahojte,chcem sa spýtať jednu vec,rada si vlasy farbím henou,používam rôzne šampóny,no teraz som dostala na Vianoce masku kerastase a aj indickú hennu s bylinkami,môžem si zafarbiť vlasy hennou a cca za 3 dni dať tú spevňujúcu kerastase masku? Ďakujem

mirka 23

annus, ved davaj teraz hennu, kým nemaš šedive vlasy ale aj potom ti to čiastočne henna prekryje. prinajhoršom prejdeš na chemiu.

annus

uz mam z tej henny taku dilemu, ze ani nespavam, na jednej strane ju strasne chcem na druhej vsak ratam s tym , ze raz moje vlasy osediveju a to uz by som volila radsej normalnu farbu, uz naozaj neviem..

denisaKE

ja som si odtial hennu objednavala,aj indigo, aj oleje, sampony a ine veci...len mne ta henna nechytala - ani uterkram mi nechytila tak ako som chcela a vzdy som postupovala podla rad pani yvette. Jednoducho mi sedi Lush. Farbim na tmavo s caca noir. Objednavam zatial cez cechy, takze je to celkom "palka" :/