Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

tekvicka_

ahojte, chcela by som sa spytat, ked pisete ze si hennu nechavate aj cez noc alebo proste dost dlho ako to robite, ze vam to "netecie". ja to zvladnem tak max na 4 hodiny aj ked by som chcela dlhsie, ale aj tak to celu dobu musim strazit so servitkami a utierat ked cosi ujde. a pritom si myslim, ze zmes mam urobenu primerane,praveze skor hustejsiu. davam si to pod igelit. mam dlhe vlasy takze tej zmesi je vazne dost vela a gravitacia mozno nepusti :)
inak mam teray od yvette zlatu blond, mam take povedzme svetlo hnede az velmi spinavy blond vlasy a robi to krasne zlatiste odlesky, ked mi v kupelni svieti zo stresneho okna slnko na hlavu tak sa na to nemozem vynadivat. odporucam

chipsa

ja som z chemickej farby prešla na hennu asi pred 4 mesiacmi a nič lepšie som nemohla urobiť...nikto z mojho okolia to predtým nemal,mama ma odhovárala, ale pozitivne ohlasy na internete ma presvedčili...moje vlasy nevyzeraju ako farebna helma, aj ked aby som dosiahla vytuženu tmavohnedu si budem musieť ešte pár hennovaní počkať, stoji mi to zato...a ked si pridám do henny olej, vlasy vobec nemám vysušene

mirka 23

Najlepšie je, ked sa niekto boji prirodných veci, ale chemiu si v pohode kyda na hlavu. Inkognito, henna ti neuškodi, len pomôže, možeš byť pokojna. Mne neskutočne pomohla.

yvette14

iinkognito
Ano, yvette je moja prezyvka:)
Ak sa ti paci medena farba a mas hnede vlasy, tak by si mohla skusit Henne Color Medenu hennu, ta je najviac medena.
Henny sa obavat nemusis, mozes najprv vyskusat tu bezfarebnu, alebo blond hennu. Tie su v podstate len regeneracne..blond henna nedokaze zosvetlit tmave vlasy, len ich rozjasnit a dodat im jemny zlatisty odtien.
A ak by si potom chcela prejst na medenu hennu, tak by si mohla skusit postupne pridavat medenu hennu do bezfarebnej, alebo do blond len v mensom mnozstve. Takto by bol odtien menej vyrazny a sama by si uvidela ci si davat len medenu hennu, alebo ju radsej miesat.

iinkognito

yvette
dakujem pekne za reakciu :) ano tu stranku som si uz pozerala, a ta yvett ste vlastne vy? to len taka otazocka pomimo :)
ja uz tak dlho rozmyslam, ze co si stadial objednat
svoje vlasy mam hnede, zboznujem vsak rysavu farbu- nie cervenu ani mahagonovu ale rysavu, alebo medenu.... ale netrufam si sama na hennu, mozno akurat tu bezfarebnu :)

yvette14

iinkognito
Henna vlasy mierne vysusuje..to je pravda, ale da sa to vyriesit pridanim vlasoveho kondicionera/masky/kury, alebo vlasoveho oleja do hennovej zmesi.
Urcite su rastlinne farby jemnejsie a zaroven zdravsie nez chemicke..len tiez ich treba spravne pouzivat:)
Skus si pozriet stranku hennayvette.sk, pripadne napis cez Kontakt, poradim viac:)

iinkognito

caute baby..mozem otazocku?
niekde som citala ze hennovanie moze skoncit aj nechcenym strihanim vlasov??? a to preco, ako to? sa konce nejak "ususia" alebo co je za tym? ja chcem hennu skusit, ale trochu sa bojim, ( kedze som este nehennovala) ze by to neskoncilo zrovna najlepsie... je mozne ze mi zosatne iba slama na hlave? :)

anna555

Ahojte baby,ja henujem pravidelne,nechávam aj cez noc,ale ešte som neskúšala pridať kondicionér alebo masku,môžem aj ked si to chcem nechať cez noc? rozmýšlam že tam dám alverde,bud kúru alebo balzam,máte s tým niektorá skúsenosti? Mám to zaliate bylinkovým a žihlavovým čajom,dala som citrón.šťavu,kakao a ricínový olej zatiaľ.Ďakujem