Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

medena

caute, vedeli by ste mi poradit, co pridat do henny- objednala som si medenocervenu, aby bol vysledok viac medeny nez cerveny? ale na to asi vseobecny recept nejestvuje :)

kika155

baby chcem sa spytat, ako je to s miesanim ciernej henny s cervenou (popripade bordovou), aky to bude mat vysledny efekt. chcela by som cierne vlasy ale zostala mi este cervena henna s bordovou a rozmyslala som, ze ci by sa z toho nedala namiesat taka fakt tmava bordova, resp cierna s takym odleskom cervenej. dakujem :)

gloss

tekvicka,
kup si guarovu gumu a pridaj do kašičky ono ti to pekne zahustí a nebude ti henna stekať ale len málinko lebo zahustuje jak besná :D ja mám tuto:
-odkaz odstránený-

S1M

Ahojte, vedeli by ste mi poradit, ci si vlasy najprv nahennovat a potom sa dat ostrihat alebo naopak? Alebo na poradi nezalezi? Teraz si idem dat po dlhsej dobe kremovu hennu a nie praskovu...

giada

oook, a viete mi prosim poradit konkretne produkty, ktore pouzivate a vidite zlepsenie? kukala som tu stranku henna yvette, ale vobec sa nevyznam v tych zabaloch a farbach, atd. dakujem

giada

hovori sa, ze henna ma tendenciu vlasy vysusat a tak mi nejde do hlavy, ako by s touto vlastnostou dokazala pomoct znicenym a dehydrovanym vlasom. tie potrebuju vlahu, samy o sebe su uz suche...