Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

mirka 23

chytilo? Tak super. Ak si mala hennu od yvette, tak by to aj malo troška chytiť. Ale hlavne vlasy budeš mať zdravšie a leskle.

mirka 23

Inkognito, ma to byť ako blato, nič neboj. Ono na rukach ti bude ostavať ta červenkasta farba.
Nechaj si to na vlasoch čo najdlhšie, minimalne 4 hodiny.. no pozerm, že bud si to davaš na noc, alebo len kým pojdeš spať.. že. Na prvykrat ti to možno nechyti sýtu farbu, ale aspoň vyživí vlasy. Na druhýkrat ti to chyti lepšie. A vlasy poriadne oplachni a len raz umy šamponom, ono to ešte potom trocha reaguje, aj ked je henna preč.

iinkognito

uz som nasla :) ale nejak sa mi nezda farba tej vymiesanej fenny..nemalo by to byt cervenkaste? je to zatial taka blatova farba :)) no nic..idem to napatlat..prinajhorsom pojdem dohola :)

iinkognito

ahojte baby :) idem to prvykrat skusit s tou hennou.... kolko gramov si mam zmiesat? :D citam si rozne navody, ale k tomuto som sa nedostala..poradte mi prosim

Juny77

Ahojte, chcela by som sa opýtať, mám tmavšie hnedé vlasy a chcela by som zmeniť farbu...viem, že henna nezosvetluje, ale akú hennu by som mala použiť aby chytili aspoň trošku svetlejší odtieň, troška do ryšava,ale určite nie do červena? ďakujem

yvette14

medena
Ak chces ziskat co najviac medeny odtien, hennu si nanes na vlasy co najskor po jej vymiesani..max. tak do hodiny (nenechavaj ju odstat viac nez 1 hodinu). Na vlasoch ju tiez nenechavaj prilis dlho posobit, aby si nemala velmi tmavy odtien, skor svetlejsi do medena..tie 3 hodiny na zaciatok staci:)

Tiez je velmi vhodne vmiesavat do medenocervenej henny blond hennu na presvetlenie a rozjasnenie odtiena, pripadne raz za cas pouzit len blond hennu, aby farba na vlasoch netmavla (blond henna sa moze pouzivat na akukolvek farbu vlasov).