Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

rew

mirka 23> vdaka za odpoved :) no ved to ze sa mi nechce :D ani nepamatam kedy som naposledy henovala.. uz to budu asi aj dva mesiace, ale minule som mala cez noc zabal a do toho som pridala asi lyzicu indiga, co pomohlo ozivit farbu ale na refeneraciu asi nic moc.. tak dufam ze dnes alebo cez vikend sa k tomu konecne dokopem :)

mirka 23

rew, každý mesiac (ked sa mi chce) Ale tak raz za mesiac je to optimalne, prvé hennovania aj častejšie, kým to lepšie chytí. Ak sa ti chce, môžeš hennovať aj každý týždeň, vlasy to nepoškodí.
Pusi, blond henna ti chytí na prvykrat len zlatý odlesk, nič výraznejšie. Bezfarebná je dobra, ale určite nekupuj hennu z DMka resp. Tesca, ta je o ničom. A zae bezfarebná henna od Yvette mne trocha smavila vlasy, preto je blond lepšia. Ten efekt je potom užasny.

Pusi

Cawko baby prosim vas je naozaj ta bezfarebna henna taka dobra ako hovorite?chcela by som skusit lebo po tych nasich farbach mam strasne vlasy take jak chemlon uz strasne su tie blond farby a zas sa bojim si dast blond hennu neviem ako mi to chyti..dnes som skusila zabal olivovy olej zltka tak uvidim ci to nieco pomoze..pls odpiste

rew

mirka 23> iste si to tu niekde pisala, ale som prilis leniva na preklikanie vsetkeho :) takze, prosim ta, ako casto henujes? nechavas cez noc..?

mirka 23

To musiš hneď vidieť, že maš lesklejšie vlasy. Z globalneho hľadiska som mala asi po roku dlhe a huste vlasy. Proate kvalitnejšie.

mirka 23

inkognito, ano, na farbených vlasoch lepšie vidno hennu, resp. henna ti tak oživí tu farbu, ale zase vlasy su tam suchšie.
Hesh henna je od Yvette? Ja netušim ktora je lepšia. Mala som hennecolor (100g) aj neaku 250g a tu použivam. Obe boli fajn, ale ja som mala blond. To musiš vyskušať na sebe.