Prirodna farba na vlasy - Henna

Príspevok v téme: Prirodna farba na vlasy - Henna
rihanka

Prosim vas, chcela som sa spytat, ze ci si mozem dvakrat po sebe prefarbit vlasy hennou..ci sa nic nestane...pretoze teraz ich mam rysave a to som si davala hnedu..lenze predtym som ich mala blond..takze mozno keby som si este raz ju dala, boli by hnede, neviete niekto kto uz ma s tym skusenosti?dakujem vopred
--------------------
Nežiadúce účinky farby "black henna" - www.zdravie.sk

malickaaaaa

No ved to, ze len ked som to nanasala tak mi to padalo, musela som dolievat vody ale dako mi to hustlo stale...
Kupovala som ju z netu... som tu chcela dat obrazok ale neviem ako :-)

malickaaaaa

Inkognito vdaka za reakciu :)

no ozaj som bola prekvapkana, ze nikto tu nepisal za ten neporiadok co potom vznikne :DDDD
a tiez videla som video na youtube ale tam asi pouzivali tu kremovu, teraz nad tym rozmyslam, lebo ta aplikacia vyzerala uplne jednoducho... a ta moja henna sa mi dako nezdala, som mala pocit ze som kupila daky blud :-)
takze aj tebe sa to tak sype? ;)

[zruseny1]

ked budes hennovat nabuduce, maj v kupelni pod sebou rozlozene stare noviny, na sebe iba nejake stare tielko (alebo aj nic:) rukavice
do tej zmesi si mozes pridat aj nejake olejcek alebo viac vody, aby to nebolo take moc suche a drobive
ja som si ju dvala na vlhke vlasy
zabalila do igelitu, za usi som si dala vatove tampony, aby sa mi na ne henna neotlacia
a daj si kludne aj dva igelity :D a tak pod stary uterak alebo staru ciapku

[zruseny1]

malickaaa :)
vsetko si robila spravne, pretoze henna ma byt presne ako pises :) ako blato:D to je ale prekvapko co? :D

malickaaaaa

Baby, no musim sa podelit s mojou skusenostou.
V sobotu som si namiesala hnedu hennu s ciernou kavou a kus kakaa. Myslela som ze to bude v pohode, Lenze! nebolo :(
to bolo ako blato, ono sa mi to sypalo dole, do rukavov pod mikinu no hruza :( tak som dumala ci to mate tak aj vy ked to robite???
co tam mam pridat aby ta zmes bola lepsia? taka kremova...

vdaka za rady... :)