je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

new

Podľa mňa, nie je hambou byť vo "vyššom" veku pannou, alebo panicom. Je to o charaktere a prístupe k životu, aj k pohlavnému. Verte, že keď stretnete toho pravého, alebo pravú, príde to same od seba, bez toho, aby ste o tom uvažovali.
Skôr ma zaraža, keď sem píšu 15 ročné dievčata s obavou či nie su tehotne.

???

No ja mam tiez 23 rokov a som panic. Moj hlavny problem bude asi v tom, ze som dost hanblivy. Ale popravde, uz ma ta nalepka zacina dost unavovat, tak by sa patrilo... Moznosti je dost, ale aj tak cakam na lasku.

hannyka

Penko napisal peknu volovinu.Neviem o tom ze by slobodnemu chlapovi dovolili adoptovat si dieta to je poprve a podruhe kedze to neni mozne tak musi mat zenu a s tou snad aj spava nie?Ach logikaaaa nevidite ze voloviny trepe?A uz aj vzhladom na ten vek by som to neuverila v ziadnom pripade.Takze mily penko rob si prcu z dakoho ineho a ne z takejto temy.Potom mi to pripada ze si z tym ludi robis srandu a zosmiesnujes ich a to neni vobec vtipne!

angelique

necitala som vsetky prispevky, ale aj tak.. nechapem preco sa niekto stresuje nad tym, ze ma AZ 21 a je este stale panic/panna. Nie je nic normalnejsie ako byt panna v 21! Mam kamosku ktora ma 23 a tiez je panna, este neprisiel ten co by ju ocaril a zviedol a pritom kamaratka vyzera celkom k svetu, zlata baba. Ja viem, chtic ´to´ uz skusit moze byt pekne velky, ale panenstvo sa nerozdava len tak niekomu. Rdsej by som sa zamyslala nad tym, ako sa co najrychlejsie zamilovat, najst si normalneho chlapa atd, nie nad tym, ako na niekoho vystartovat. Aby to potom dievca nelutovalo cely zivot.

panic23

Ja mám 23 a som panic. Tiež som začínal mať obavi či je to normálne. Teraz čítam, že je to v pohode. Ale aj tak by som už rád konečne stretol tú pravú. Neviem či je chyba vo mne. Som celkom komunikatívny, venujem sa športu cyklistike a posilovaniu, mám audinu, dobrú prácu a pod. Moje predstavy o vyvolenej sú však dosť náročné, ani neviem či také dievča niekedy nájdem. To je asi dôvod prečo som ešte panic.