je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

vevusik

ja neviem, prečo noekto rieši, že je panicoma pannou, pokiaľ o to človek nechce prísť len tak, s nesprávnou osobou, bez citov, tak proste to s nikým nerobí. a pokiaľ sa nájde tá osoba, ktorá lásku opatuje rovnakou mierou, nie je dovod vahat a odkladat to...takze treba nechat veci volne plynu, nic neznasilnovat. ja som prisla o to v 19 tich a nelutujem, toho cloveka som milovala a mala som pocit v danom momente, ze aj on mna. mali sme celkom vazny vztah.dnes sic espolu uz nie sme, mám ineho, ktorého milujem,ale uricte vam radim, holy, nelamte si hlavicku nejakym panenstvom...ten spravny cas raz pride....vychutnajte si o krasne splynutie dvoch tiel a dusi naplno a vasnivo:)

janka

ahojcek.je to uplne normalne ze si panna.neznamena ze teraz ked je milovanie na dennom poriadku a kazdy to robi s kazdym musis to robit aj ty.takych bab je uz malo a rozdavaju sa kazdemu len aby nemali pocit ze su ine.si vynimocna a bud stastna.

arja

Nic si z toho nerob,ja mam 23 a som panna,mam sice teraz frajera (3mesiace)je mladsi,ale oooovela skusenejsi,hoci je dobry ale necitim,ze to bude tne pravy.A uz sa ma pytal 2x ze kedy sa budeme milovat,a vcera osm jasne povedla,ze ja to tak necitim,ze pre mna je to velmi skoro,ze ho az tak nemam rada...na rovinu som mu to povedala,takze radsej budem dlho panna ako spravit nieco,co budem lutovat,a okrem toho,treba sa ochranit pred tehotenstvom,kondomom mom neverim a tabletky kvoli niekomu,kym som si nie ista pojedat nemienim...

ružička

ajoj Rica.je to úlne normálne.Chalani si určite viac vážia takéto baby ako tie,čo spia s každým.Neboj ten pravý určite príde,oplatí sa čakať.Dnes je možno iná doba,ale ani ja som ešte nestretla takého kt.by stál za to a už mám 22.

zuzka p

mam 21rokov som este panna vcera som pozerala film jedna bola panna a spala z2 chalanmi a krvacala na plachtu mna to tiez bude boliet aj vykrvacam odpiste je to surne zuzkap

giv

d-a-v ja sa na teba pozeram normal. poznam takych chlapcov-muzov. bud nebola prilezitost spoznat tu,ktora by ich oslovila,alebo su hanblivejsi a este neprisla ta,co by si nabalila ich...dôvody su rozne,ale prajem,nech to pride a si stastny.

d-a-v

co poviete na toto? ja mam 25r. a som panic. a teraz sa drzte, este som sa ani nebozkaval, nikdy, fakt! takze, ak mate niekto problem, nemate vacsi ako ja, tak sa len v tichosti pousmejte a posunte sa dalej. mne poprajte nech to uz konecne vyjde:)

xax

Rica-nie je to nic zle ze si panna-ked si este nestretla toho co by ti za to stal...tak pockaj ved srdce ti samo povie ktory to je a ked si rozumna budes to vediet sama OK-drz sa!