je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

jatyon

hmmm .... potlacat to netreba.
zatial pouzi vibrator.
(ak sa hanbis si ho kupit .... ja ho kupim a Ti ho dam :-) )

polka

Ako môžeš mať na to chuť,keď si to ešte neokúsila? Chémia v tele robí svoje.To znamená,že keby tá chuť bola, a bol by v tvojej blízkosti chlap, tak určite by nastala explozia

jatyon

najlepsie bude, ak pockas kym sa naozaj zamilujes.
vtedy Tvoja otazka nebude VOBEC dolezita.
.
pokial ale mas tymto stale problemy - ze si este panna - ozvi sa mi.
pomozem.

Nikola0704

Ak si nájdeš toho pravého, vieš aký bude rád, ak sa dozvie, že je tvoj prvý/jediný? Proste, že mal tú česť, že si si vybrala práve jeho, že si čakala tak dlho práve na neho. Bude ťa mať čistú, nepoškvrnenú...

katkaaa

čakaj na toho správneho, on raz príde. Ak sa aj s niekym vyspíš len tak narazovo, budeš to lutovat, ver mi. Bez lásky je to o ničom a ty by si potom mala pocit hanby a hnusu. Ja som panenstvo stratila v 20 a nic nelutujem. Len vtedy si to mozes uzit, ak ho naozaj mas rada a chces to. byt pannou v 21 nie je ziadna pohroma. Panenstvo je prilis velky dar na to, aby si ho dala len tak niekomu, dobre o tom uvazuj predtym nez spravis nejaku volovinu. Maj sa a drzim palce

Nikola0704

Len po nikom nevyštartuj. Netlač sa do niečoho, čo ti nie je prirodzené. Ono to príde samo, uvidíš. Mám kamošku, ktorá má tiež 21, je aj pekná, okolo nej je vkuse kopa chlapov a je tiež ešte panna. Asi čaká na toho pravého. Nemiluj sa s nikým len preto, lebo máš pocit, že už by si nemala byť panna. Potom by si to celý život ľutovala.