je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

gomez

veď sa aj usilovne snažím. Skúseností mám na rozdávanie. Ale tu nejde o mňa. No ale keby si sa silou-mocou chcela niečo mne dozvedieť, kľudne sa pýtaj...

gomez

no a teraz k téme. My tu ale nemusíme riešiť to či s tým ony majú morálny problém. Tímto slečnám ide o to, že by radi ale nevedia prečo sa to nedarí. Myslím preto, že by bolo vhodné im pomôcť zbúrať ten múr...

gomez

vidíš vidíš. Zase je to tu. Ja som nepísal že majú rovnaký názor ale že rozumejú čo píšem a hlavne čo tým chcem povedať.
Ja fakt nemôžem za to, že si nasr... na všetkých samcov na svete...

angelique

myslim, ze sa boja najst si niekoho podobneho ako si ty, co si zasunie a ide dalej... lebo nie je rozumne spajat sex so zivotom. A btw kde sa nachadzaju tie prispevky kde VSETCI okrem mna pochopili o com pises na tuto temu ?? Neviem ale zda sa mi, ze vacsina ma rovnaky nazor ako ja...

gomez

prepáč, nevedel som že si taká vzťahovačná. Fakt si myslíš že keď si niekto nevie nájsť partnera tak je to práve preto že s ním chce (alebo nechce) skočiť hneď do postele? Spájať sex so životom nie je rozumné. Takisto nie je celkom v poriadku považovať svoje okolie za nie dosť dobré na to, aby som si s niekym začala. Ony sa totižto boja dvoch vecí:
1,-niekoho si pripustiť k sebe,
2,-na niekoho sa naviazať.
A to už je problém osobnosti. A keďže ich to trápy, nejde im o sex ako taký ale prečo sa takto trápia.
Myslím, že keby si krotila svoju žlč, tak by si to pochopila tak ako to pochopili už všetci hneď pri prvom príspevku a nemusel som to tu kvoli tebe rozpisovať.

angelique

Gomez no nemam k tvojim prispevkom co dodat, su pekne obmedzene. Ak doteraz dievca nemalo sex, tak jej to ani nechyba, cize sa do toho nehrnie, ved co si budeme nahovarat, u zenskej ktora to uz ma za sebou je ten chtic vacsi urcite. Tak preco by mala 21 rocna holka hned s niekym skocit do postele, lebo je to nezdrave na psychiku ako si hovoril? Myslim, ze horsie a s vacsim dopadom by bolo keby o ´to´ prisla s nejakym idiotom.. Chvalabohu sa este najdu ludia ktory si nenechavaju hlavu popliest hormonmi ako ty...

gomez

na tom je práve to, čo si napísala. Že to nie je normálne a ani zdravé. A to by si mala vedieť lepšie ako ja. Pretože robí drahoty ako Mara s piču a to je už psychika a nie výhovorka pre "lepšieho". A ako som už písal: hodinky tikajú.

misi

Boze moj!!!musim zareagovat!21 a panna?a co je prosim ta na tom?moja velmi dobra kamoska ma 28 a je panna!!!je pekna,velmi zabavna,inteligentna ale chce si to nechat pre toho praveho!co je ne tom???

gomez

milá neznáma, hovor si čo chceš ale určite je niekde chyba keď ťa ešte nesvrbí. No a keď si náročná tak pozor na to...