je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

andy

Mam 26, priatelka 21 a obaja sme si povedali, ze do svadby vydrzime. Bohate nam zatial stacia bozky, dotyky a pohladenia. Koniec koncov ak niekoho naozaj milujes - nie je co riesit, vtedy si ho vezmes. Takze pre nas ziaden dlhy cas cakania. ;-) Pritom ked sa pozriem do minulosti, v 18-ke by som sa isto vyspal s babou, keby bola sanca. Nastastie som sa potom z toho spamatal. Mnohi pisu, ze nie je rozdiel medzi sexom v a pred manzelstvom. No pre mna je, a to obrovsky: ked by sme si "to" dali uz pred manzelstvom, "to" nam kludne mohlo dat aj deti. Tak potom naco sa este brat? Takto sa mame obaja na co tesit a postupne jeden druheho spoznavat a odkryvat tajomstva nasho tela. Inu ako pannu by som uz teraz nechcel... a aby to bolo spravodlive, ponuknut jej mozem to iste.

Super diskusia na tuto temu je na:
diskusie.wanda.atlas.sk

printessa

mimochodom, ja som prisla o panenstvo ked som mala 25 a 1 mesiac.moj partner o tom nevie, ze bol mojim prvym a prospieva to nasmu sex.zivotu, pretoze sa o to viac snazi...

printessa

ako je to mozne, blbci objavia aj taketo solidne stranky ako je zdravie.sk? ja kym som objavila toto forum, brazdila som netom ani neviem ako dlho...
tvoj prispevok je z februara, neviem, ci sa nieco na tom zmenilo, ale ak nie, neboj sa vsetko je v poriadku. asi tak 2 roky dozadu som citala clanok o celosvetovom trende v tejto oblati. priemer je tusim, okolo 14 - 15 rokov v USA(napriek, alebo prave kvoli ich bigotnosti)a 22 rokov v japonsku.mnoho mladych ludi sa teraz rozdoduje cakat... nechcem tu filozofovat, ale vsetko zavisi od inteligencie a rodinneho zazemia.

kitty

Ja mam 23 rokov a som tiez panna. Rada by som to uz zmenila.Ale nechcem to urobit s hocikym len preto, aby som to mala za sebou.Jednoducho som este nestretla nikoho,kto by za to stal.

lienka8b

rica toto si pisala vo februari, si vô bec ešte panna, alebo sa tu všetci zbytočne rozrušujú,a ty už niekde vzrušená. OPDPOVEDZ AK SEM ESTE CHODIS

corel

nemas robit ani jedno ani druhe. pravda je vzdy niekde uprostred... a ci je normalne ze si panna v 21? samozrejme z to je normalne, co to je vobec za otazku?

inuš

mámm tiež dcéru 22.r. a tiež je ešte panna nie je na tom nič zlé.je na to pyšná.a tiež niektoré už ako 16.r. tr....i prvú ligu.

simona

petraaaaa, ozvi sa mi a pedro...akoze sorry ale mate nazory ako chore kone...sa dajte liecit na psychiatrii kym ste mladi..vam dobre radim..a ked uz mate uplne primitivne nazory tak si ich aspon nechajte len pre seba v svojej blbej hlave.