je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

neznama

Nic si s toho nerob, ze v takom veku si este panna.Ja mam 20 a tak istom som este panna.Ide o to , ze nestojim mat sex s niekym iba na jednu noc a takych moznosti je vela, ale ja chcem uz normalnu lasku a byt zamilovana, len niejako sa mi nedari, asi som velmi narocna.

mimodavu

prečítal som si pár príspevkou a pravdupovediac akosi sa mi z nich dvíhal žalúdok, opovrhoval som tými názormi a blbými rečičkami že to je OK, normálka a tak podobne. ale vlastne neviem kde sa ten pocit vo mne vzal, lebo tí ľudia majú pravdu, skutočne.
čo ťa potom aký je teraz "štandart", nato total kašli.
keby si celý život žila na ostrove kde by bolo 40 ludí(20 M a 20 Ž) a 99% z nich by sa vyspalo s opačným pohlavím vo veku 30 rokov, tak otázka, kt. sa tu diskutuje, by ťa ani nenapadla. ale keby sa vyspali vo veku (čisto teoreticky) 14 rokov, tak by si už zošalela alebo čo že ty máš 21 a si panna?

ak ti to nechýba NIE JE neskoro, ale ak ti to chýba a trápi ťa že si ešte panna tak potom JE dakde problém.

mimochodom neviem či tento príspevok dáko pomohol, mne sa zdá že je iba dopočtu, ale i tak ho pridám, i ked nie som spokojný so svojím výkonom

vodnarka

podla mna je normalne ze si este panna ak si este nenasla toho spravneho s kym by si to naozaj chcela tiez som si dlho nikoho nevedela najst a potom to zrazu prislo na toho mojho som cakala do 25-ky a nemyslim ze som preto nieco zmeskala nerozmyslaj nad tym ze sa s niekym vyspis len preto aby si uz nebola pannou mohla by si to neskor olutovat

acir

dear rica ,,,ci uz mas 21,,,alebo 121 ,na tom skutocne nezaleziiiii ,,,ale co ???hori ti mastal??? ked nie ...tak to je o.k. ked ano ,,,som tu pre teba...

anjelik

Myslim si, ze panenstvo je dar a patrilo by sa porozmyšlať komu ho dame. A nemyslim, ze je to otom,ze "uz mam 20 musim sexovat" trocha choré, nemyslite????

gomez

No ale v 21-otke už by sa teda patrilo pokúšať sa o niečo. Neviem či je správne podporovať ju v názore že má kopec času. Žijeme v dobe ktorá rodinu a chápanie druhých stavia až za statky. A z toho pochádzajú reči ako: máš čas, keď to príde uvidíš, keď stretneš pravú a iné capiny. Keď nebude mať ťah na bránu, gól nedá. A slečny pozoooor, hodinky tikajú!!!

gomez

:))penko ma dobre pobavil na vianoce.:)) Možno že jeho dcéra je dlhoočakávaný spasiteľ ktorý vzišiel z nepoškvrneného počatia. Penko, veď ty si otec svätý!