je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

dougal

Nie je zle cakat na praveho, ale aby si si nezahodila mladost... A hlavne, aby si nebola sklamana po tom vsetkom cakani, ze to nakoniec aj tak nebude take pekne ako si si predstavovala.

unknown

Je to normalne. Ja mam 20 a tiez som este s nikym nespala. Ale mna to stve, lebo chcem chlapa, lasku a sex. Ale zatial som nestretla cloveka, ktoreho by som chcela. Ale ide mi skor o tu lasku..bez sexu sa este zit da (ved sa o seba dokazem postarat sama:)..hoci s chlapom sa to porovnat neda,ale aspon nieco).

deniska

Nikam sa nemusis ponahlat. Ja som bola panna do 20-tich rokov a neolutovala som to. Mala som vela moznosti uz od 16, ale cakala som na svoju velku lasku, ktoru som ako 19 rocna nasla a sme spolu uz 5 rokov a je nam fajn a naozaj nelutujem, ze som cakala. Bol to krasny zazitok. Neviem ci by som si to tak uzila, keby som sa len chcela silou mocou s nioekym vyspat. Drzim ti palce aby si nasla toho praveho. Neide o to, aby si s nim bola do konca zivota, ale o to, aby si ho milovala.

gomez

ver mi, nebol to až taký problém. Čítam čo píšeš a snažím sa to pochopiť. Myslím, že to pochopili aj ostatný podľa toho ako zdrhli z tejto témy. Oceňujem, že si ma pozvala na tvoj mail ale nebolo by to dobré, nie som ani zďaleka taký dokonalý ako Joffre d´Peirac.

angelique

Gomez ano, ako si to uhadol?? :-) ale to je dlha story a ked sa budes nudit tak mi mozes mapisat na moj mail ktory uvidis ked kliknes na moj nick... rada si s tebou ´pokecam´ :-)