je normalne ze mam 21 a som este panna???

Príspevok v téme: je normalne ze mam 21 a som este panna???
Rica

hm mam 21 rokov,nevyzeram zle skor by som povedala ze celkom dobre:-)aspon to tak tvrdia ostatni:-)som priatelskej povahy so zmyslom pre humor...som narocna a vzdy do bolo tak ze ti chalani co chceli mna som nechcela ja a tich co som chcela ja ma povazovali za dobru kamaratku:-(nikdy som nebola zamilovana a s tym aj suvisi to ze som panna:-(tak neviem ci mam cakat na lasku alebo vystartovat po nejakom:-)???!!!

eviak

nic nerob nasilu, len preto ze je to in.. ked budes citit ze uz tak uz, ved my zenske pre to mame cit :) aj keby to malo byt v 35... no a co?

corel

isteze je to normalne. rovnako tak je normalne ze v 21 rokoch mas nohy a ruky. mas pocit ze si nenormalna? ani trochu. byt panna nie je chyba osobnosti ani telesna vada. naopak, evidentne si slusne dievca, ktore ma svoje hodnoty a zasady. vsetka cest.

anjelica

moja, nemaj obavy, som starsia ako ty a som panna a nehanbim sa za to. Som na to hrda, ved sa predsa nezahodim s niekym, koho nemilujem! Nesedim v kute, ale ani sa nevrham na kazdeho chlapa... len preto, aby som mohla kamoskam povedat, ze ake to bolo.
Neboj, myslienky a predstavy a tuzby po sexe, to vsetko patri k zivotu, raz je to silnejsie, raz slabsie, niekedy na to clovek ani vobec nemysli. Podstatne je, akym si clovekom a comu sa venujes. Lebo ak budes mysliet iba na sex, budes ako nadrzana kobyla, co straca svoju identitu len preto, aby uspokojila svoju tzv. potrebu. Som presvedcena, ze sex je len prichutou zivota, nie jeho podstatou, a ked sa robi, ma sa robit s clovekom, ktoreho milujes a ktory miluje Teba... ved je tolko svedectiev dievcat, ktore to skusali tak i tak, tak preco sa nepoucit zo skusenosti inych? A este nieco - masturbacia ci onania - neuspokojuje tuzbu cloveka po naplneni, po spojeni s milovanym.
Odolaj, venuj sa hodnotnym veciam a nestrat vlastnu sebauctu. Drzim Ti palce!

kiwemai

jasne, ze to je normalne...preco by nemalo byt?a este k tomu, ked si este nebola zalubena...bez lasky by to urcite nebolo ono...bol by to len obycajny sex a nic viac...ziadne city, proste len sex...a naco sa ponahlat? ved ked niekedy pocujem, ze dajaka 14-tka sa uz zaujima o antikoncepciu a neviem o co, tha mi je spatne...sak cely zivot mame este pred sebou, tak naco tak skoro? obcas mam take xutky, ze...ale az tak nezaxadzam...ved to tak predsa nebude navzdy...:-)

beri

Rica, zatiaľ je to ok. Všetko je to o životnom štýle.Mám ale kamošku, má 25, je panna a ešte s nikým ani nechodila. Len chodí do práce a doma sedí pri telke.Ona je už ozaj ťažký prípad, lezie jej to už na mozog. Takže pre týmto sa radšej vyvaruj. Záver: treba si násť zlatú strednú cestu.

anittka

Rica ja mam tiez 21 rokov a tiez som panna.Rovnako ako ty som bola bez partnera az pred 5 mesiacmi som si nasla chalana.Poviem ti takto,cakala som hrozne dlho na lasku a bola som uz zufala ale musim povedat ze sa oplatilo cakat na takeho chalana.Rozhodne po nikom nestartuj a pekne si pockaj na praveho,nevsimaj si sproste poznamky niektorych individiu.Sex bez lasky je onicom netreba sa chciet silou mocou zbavit panenstva len preto ze ini to uz maju za sebou.Ja a moj priatel sme sa rozhodli ze sa nebudeme nahlit do sexu a zbytocne sa neunahlime.Ja sa tesim ze to prezijem s niekym kto je ma hoden a tak si vas samu seba a bedaj panenstvo len tak hocikomu...

durko

Nuž ani si neonanovala??? Vúbec ťa to nepokúša? Nemáš hlavu plnú sexu a predstáv?? ak je to tak, tak je to choré. Ak po tom túžiš, tak je to vporiadku, vzleť na niekoho. Láska príde!!!!!!!!!!!!!

fifa

Ja si tiež myslím, že to stojí za to počkať.Ináč ľudia už ste sa zamysleli niekedy nad tým prečo sú z toho vlastne také komplex(či si panna-ic, alebo nie)je toľko dôležitejších vecí.Aj ja som mala z toho trocha stavy,ale netuším prečo.

sarah

ja som sa prvy krat milovala den pred mojimi 22narodeninami. a nic nelutujem, bolo to s tou spravnou osobou :) a stalo mi to cakanie za to.