Strabizmus - operacia

ava1

Ahojte,
na operáciu do Lexumu ste šli s nejakými vyšetreniami od svojej očnej, alebo prídete tam a oni Vám už všetko potrebné urobia? Mám na mysli nejaké predoperačné vyšetrenia?
Ď.

kamarat101

inac kto bi chcel tak mam natu fisherovu kontakt ona je zbratislavy a ties operuje strabizmus kto ho chce tak nech napise na kamarat10@centrum.sk

kamarat10

tak ja som bol operovani pred 3 rokmi v ziline tak viem ocom hovorim len bolest a zadni visledok a nemam dobre spomienky na slovenskych doktorov dodrbali mi nohu ked som mal 13 a musim ist zase lebo krivam nanu trochu ale teras oci a vsetko iba za kes ked to chces mat na poriadok inak sa n eda

kamarat10

caute ktomu lexumu je to tam us drahe lebo asik preto ze vsetci zo slevenska us chodia vetsinou tam ja som platil iba 10tisic minuli rok ale zas tam je dobra ta reoperacia ktomu zakroku kto chce dobre vipadat tak musi si aj zaplatit a zas 25 to neni as tak najhorsie su este aj horsie ciastky ale zaten efekt to stoji su tam spickovi doktori nato ale furt lepsie ako na slovensku na slovensku som bol 3 krat operovani a nikdy to tak nevipadalo ako v lexume hned na prvy ras na slovensku to preplati poistovna len ta mozu dodrbat tak ze ti us ani lexum nepomoze radsej zaplatim za zakrok ktory viem ze bude visledok 100percentny a najlepsie sa mi lubil slavni izak z bb ze to sa us neda operovat ze mi moze oko v tiahnut donutra ze sa musim stim zmierit on robi iba za prachy ktore mu das do kapse lexum robi ties za prachy ale to nejde iba jednomu doktorovi ale celemu timu ale lexum aspon si da cennik do stranky a nepitaju pomimo ako niektori slovesky doktori cakaju nato a teras bi som strasne rad zasiel za izakom a ukazal mu visledok a povedal mu najradsej co si mislim onom inak ak chce niekto informacie ohladom lexumu alebo lasera nech napise na imail kamarat10@centrum.sk odpoviem na hocico alebo poradim ohladom operacie

datelinka

kamarat, gsm obhajuje lexum. vsak on sa tam tiez nechal operovat.
nestaci vediet citat, treba aj porozumiet citanemu textu :-)

kamarat10

NEVIEM CO TU OHOVARATE LEXUM JE TO NAJLEPSIA KLINIKA VSECHACH JA SOM TAM BOL NA OPERACII STRABIZMU A V POHODE TU NA SLOVENSKU MI TO NIKTO NECHCEL S OPEROVAT A VOBEC TA OPERACIA NENI DRAHA STOJI IBA 10TISIC A KEBY ZE MAS CESKU POISTOVNU TAK NEPLATIS NIC LEN JA SOM MAL SLOVENSKU A TAM SU UPLNE INI TI DOKTORY MILI OCHOTNI POMOCT NIE AKO TU TI SLOVACI BOL SOM VZILINE A SOM BOL NESPOKOJNI OKO MI FURT YUCHADZALO NAHOR A S PRAHY US HO MAM V PORIATKU OPEROVALA MA MUDR FLEMROVA AK BY STE CHCELI NEAKE INFO TAK MI VPOHODE NAPISTE MOJ MAIL kamarat10@centrum.sk