Strabizmus - operacia

kamarat10

gsm a ty mas kolko rokov no aj podla mna asik po tej 30 by to bolo najlepsie ale aj tak nechapem tomu sak ked skratia svali v oku ako je mozne ze sa to vrati ked su skratene len ak to nema neaky dlhsi efekt aspon 5 rokov tak to sa neoplati 25tisic do toho vrazat si prestav keby si mal kazde 2 alebo 3 roky dat 25tisic a este ten zasah do svalov stalim opakovanym ties neprospieva zdraviu

gsm

efekt je taky, aky som ti pisal, k idealu to ma daleko, ale nie je to az take zle ako predtym. strabizmus by som nemiesal s laserom, ked ti oci nespolupracuju je to loteria a vacsinou to nevydrzi viac ako par rokov, zatial nepoznam nikoho komu by to nejako extra dlho drzalo

kamarat10

gsm pocuj aky mas ti teras este efekt od tej operacie ja us som 2 roky po operacii a us sa mi to na pravom oku pomali zase vracia chcem ist na rok na visetrenie ak budem muset zase 25tisic davat tak ma trafi us som sa dopocul ze do 30rokov sa oko este vivija takze podla mna je najlepsi efekt asik as po 30 toto by som povedal ze teras je len take chvilkove praveze tam nemali davat iba rocnu zaruku ale taku ako davaju pri lejzry ze ked sa ti to vrati tak to mas zadarmo a je jedno ci zarok alebo za 5

gsm

hari, chciet mozes ist na vysetrenie, to ci ta budu operovat sa tam dozvies, ak bude vysoke riziko diplopie (dvojite videnie) tak ta operovat nebude.

hari.

kamrat10
mohla by som ťa poprosiť o telefonny kontakt do prahy na to očne?? chcem isť na operaciu toho strabizmu. a ak by som ta mohla poprosiť tak aj keby si mi napisla približne cenu.
dakujem moc.

kamarat10

si tam zavolaj a oni ti povedia kedy maju malo pacientov ked to budes stale natahovat tak sa tam nedostanes asik nikdy tam ti povie ake visetrenia potrebujes a ten papier co ti da tak si zajdes ku svojmu normalnemu doktorovy a on ti us povie na co vsetko mas ist hlavna je krv visetrenie hrudnika srdca ale to robi interne a nakoniec posledne je anesteziolog to ti us povie tvoj doktor na slovensku len prahe ti da papier cio tam vsetko musi byt a vysetrenia nemozu byt starsie ako 3 tyzdne a anesteziolog iba 1 tyzden keby si mala nieco stoho starsie tak musis ist este ras nato visetrenie ale to je skoro otom hovorit prvej si zajdy na visetrenie do prahy to mas zbytocne sa tu ludi vipitovat co ako ked nievies co ti povie v prahe doktorka a hned vten den ides domov ako ta s operuje

gsm

Predoperacne musis priniest, teda urobis si normalne tu, treba len interne vysetrenie ako pred kazdou narkozou.
Ak chces vediet viac nechaj mail.

gsm

strab, v Lexum Praha sa to robi ambulantne, rano prides a poobede odchadzas domov s peknymi rovnymi ockami.
Par krat tam treba merat cestu, konkretne 4x, ale da sa dohodnut aj na troch.

strab

takže lejzrom nie ale normalne na strabizmus hej...to je fajn už som sa bála... ešťe mi povedz kedy si sa objednával a kedy si potom isiel na operaciu všetky predoperačné vyšetrenia ti spravili tam ked si bol hospitalizovaný alebo si tam musel ísť viackrát?ony si spravili všetky vyšetrenia či si musel niečo niesť stadialto.... a ako dlho si tam bol hospitalizovany...??? Diky :)