Strabizmus - operacia

stelka

Fisherova vraj operuje metodou nastavitelnych stehov pre kliniku v Bratislave NEOVIZIE,to je pobocka NEOVIZE BRNO.

strabizmus s

napisem totu posledni krat lebo us ma to nebavi to pisat do okola na slovensku ziadni doktor nevie nastavovanie stehov robit aj keby sa to neaky naucil tak nebude to hned vediet na 100percent odoperovat nato treba aj riadnu prax nie len zaskolenie a trebasi uvedomit jednu vec ze kazdemu doktorovi podpisujete papier otom ze keby sa operacia nepodarila alebo nieco stalo tak ten doktor neni stihani ale je to na vasu ziadost a oci si mislim je dost zavazne keby sa to nepodarilo radsej si nasetrim a zaplatim odbornika ako ked mi to na slovensku preplaty poistovna a efekt ziadni vcechach to robia priklad neovize v brne alebo flemrovu v prahe ako doplatit nato ja som nato doplatil v ziline ked som bol mensi tak fotrovci ma zo strabizmom davali iba do ziliny 3 krat som tam bol ani jedna operacia na 100percent vzdy tam to zakrivenie bolo vidiet prisiel som do prahy a virovnali mi to perfektne a na prvy krat to taky efekt mi nespravili v ziline a na troch operaciach ako v prahe na jednej lenze potej ziline us su nasledky bol som aj v ostrave na lejzry a lave mam nulu a na pravom nieco este mam ale to prave oko us nikdy nebude take dobre ako lave a na 50 percent mozu zato slovensky doktory lebo to nenarovnali ako mali a to oko sa casom visililo a taku malu odchylku strabizmu tam us budem mat furt ako ja tu nenahanam nikomu ksefti ale treba si riadne rozmisliet lebo oci potrebujes cely zivot a ked ti ich niekto dodrbe us dohromady ich nedapotom nikto

stelka

ahojte.som objednana v bratislave na vysetrenie strabizmu+dioptrie u doktorky Fischerovej.robi pre kliniku NEOVIZIA v bratislave.Bol niekto nou operovany alebo bol u nej na vysetrenie?dajte nejake hodnotenie:)dakujeeeem:)

stehy

Staci si pozriet starsie prispevky na tomto fore, operuje to www.lexum.cz MUDr. Flemrova, ktora ako prva v CR pouzila (a ako jedna z mala pouziva) metodu nastavitelnych stehov, alebo MUDr. Vodickova www.neovize.cz, tiez nastavitelne stehy. V SR osobne neviem o nikom, ale aj motyka moze vystrelit a niekedy to snad dorazi aj tu.

stelka

Ahojte.Počula som,že strabizmus sa dá operovať aj v Bratislave formou nastavitelnych stehov.Neviete niekto o tom niečo,či je to pravda a ak má niekto s tým skusenosti budem rada za každú radu.Dakujem moc:)

tweetty

ahojte chcela by som sa spytat na operaciu skrabizmu kolko to stoji co to obnasa kde to robia a aky je vysledok? mala by som zaujem ale neviem o tom nic alebo neviete neaku stranku kde by som sa o tom docitala viac? dakujem moc Michaela

hagen

Ahoj katarina1974!
V BB poznám veľmi dobru očnu lekarku. Dr. Melociková. Je to moja rodina. Mňa samu operovala keď som bola dieťa. Vrelo odporučam. Robi v BB v nemocncici. v detskej fakultnej nemocnici na 1 poschodi ma anbulanciu. je veľmi milá aj sestričku ma skvelú. Skús sa na ňu obrátiť. Neviem, či sa tam objednava ja si zavolam vždy deň pred tým. Priprav sa však na to,že budeš asi dlhšie čakať, nakolko robi aj na oddeleni, aj na opračnej sále aj na ambulancii.

krtko2

katarina1974
PRE BOHAA TO CO MU ROBILI KED US BOL 3 KRAT OPEROVANI A MA IBA 3.5ROKOV TO CO SU TI DOKTORY DEBILI SAK JEDNU OPERACIU MUSIS MAT TENSTRABIZMUS VIROVNANI A ESTE HENTAKE MALE DIETA MOZE MAT NESKVOR RIADNE PROBLEMI STIM NOJA BYT TEBU TAK NEHLADAM V BB TICH MASEROCH ALE NAJDEM PORIADNEHO ODBORNIKA NATO MNA TIES TAK DODRBALI V ZILINE BOL SOM 3 KRAT A FURT SOM SKULIL NA PRAVE OKO AJ PO TICH OPERACIACH A ZAPLATIL SOM SI ODBORNIKA A NA PRVY RAS MI TO VIROVNALI A TVOJ SIN MA VTOMTO VIHODU ZE JE JESTE MALI LEBO PO TEJ OPERACII SA TO DA CVICENIM UPLNE NAROVNAT