Strabizmus - operacia

krtko2

SIR PALO
LENZE PROBLEM JE VTOM ZE V DOSPELOSTI SA TO NEDA NAPRAVIT CVICENIM CVICENIM NAPRAVIS DO 7 ROKOCH POTOM US NIE ONI OPERACIU TI VIROVNAJU OCI ALE ROVNAKO TI US CHODIT NEBUDU LEBO V MOZGU SA TO ZAKOMPEZUJE IBA DO 7 ROKOCH MNE TO US HOVORILO VELA DOKTOROV AJSOM US NEAKE OPERACIE ZAZIL TAKZE VIEM AJ SVLASTNYCH SKUSENOSTY

krtko2

katarina1974 BB NEVIEM ALE MALSOM KDESI KONTAKT NA VISEROVY DO BRATISLAVY VIES ONO NIE VZDY JE TO DAT OPEROVAT HOCIAKEMU OCNEMU LEBO KED NIEKTO SKULI TAK JE NA TOM DOKTOROVY KOLKO ODSTRANY TOHO SVALU ALEBO PREDLZI A ODSTRANUJE SA TO LASEROM A NIE KAZDY DOKTOR MOZE MAT DOBRY ODHAD JA KED SOM BOL VZILINE TAK ZADNA ZMENA LEN KOPEC BOLESTY A VPRAHE MI TO NAROVALI UPLNE LEN ZASE SA MI TO ZACINa zachadzat aLE VDECKOM VEKU SA TO NAPRAVY ESTE PO OPERACII V DOSPELOSTY TO US JE HORSIE JA BYT TEBU SKUSIM AJ BLAVU ZA KONZULTACIU A VISETRENIE NIC NEDAS KED TO PLATY POISTOVNA AKURAT ZE NIECO PREVEZIES ALE ZA POKUS TO STOJI

sir palo

ja som podstúpil operáciu, ked som mali tak 3-4 roky, nenapravilo sa to hned, ale postupne, ako som rástol, sa to napravuje, teraz to nie je ani skoro vidieť, sú na to také cviky, ktoré posilňujú očné svalstvo...

katarina1974

Ahojte.Vedeli by ste mi poradiť dobrého doktora v b.bystrici na strabizmus pre deti.Mám 3,5 ročného syna už je po 3 operaciach,chcela by som ho dať vyšetriť aj inému doktorovi,lebo pravdepodobne musíme ešte raz na operáciu, pretože lepíme teraz jedno oko, ale zasa začína škúliť.ďakujem.

krtko2

ale v jednu vec si musite vsetci uvedomit ze ten zakrok neni na stalo a stoji to 25 tisic ja byt vami tak idem na ten zakrok as ked to us bude poriadne nanic to oko vipadat lebo lebo strabizmus sa moze operovat aj 70 rokoch to vekovo neni obmedzene len treba si aj jednu vec uvedomit ze ties sa to neda do nekonecna operovat co som pocul tak najviac by mal clovek absolvovat max 5 operacii lebo potom us mozu byt vseliake komplikacie a ako som povedal 25 litrov je balik tak treba si aj otom popremislat ci hned ist nato doktory to zoperuju hocikomu ked sa to bude dat lebo tam su velke peniaze a ten zakrok trva max 20 min vcelkovej anestezii lenze ten efekt neni dozivotni za 2 roky sa to casto vraca naspet niekomu menej niekomu viac a za2 riky us nemate narok ani na reoperacii lebo hento spravili roadnu kravinu ze dali iba rocnu zaruku to mali dat ako na lejzry ze ked si zaplatis aj zaruku tak mozes ist na reoperaciu aj za 10 rokov a furt ti plati

bradavka669

AHOJTE,MAM 21 ROKOV ....FNUK FNUK A SKULIIM NA JEDNO OKO.MOJ BYVALI MA NAZYVAL CINAN PRETOZE TIE OCI VYZERAJU AKOBY SKULELI OBE...OD MALICKA MAM KOMPLEXY...MAM PROBLEMY SO VSTAHMI NEMOZEM SA NIKOMU RIADNE POZRIET DO OCI...KED SOM MALA ASI 4 ROKY TAK MA OPEROVALI NA SEDY ZAKAL 2 KRAT....SKULENIE MI OSTALO....mUDR ZELNIKOVA V ZILINE MA ODJEBALA SLOVAMI TEBE UZ NIC NEPOMOZE ALE JA VERIM ZE SNAD SA NAJDE OCNY CHIRURG CO TO DOKAZE???PROSIM DATE MI KONTAKTY???PROSIM ALEBO PISTE NA bradavka669@azet.sk

hari.

ahoj stelka..musela som sa preobjednať,idem až buduci tyždeň:D sama som zvedava:D ale už som pevne rozhodnuta isť:D

stelka

Ahoj Hari.Tak ako si dopadla?Myslím s tým vyšetrením.Dúfam,že ideš na to:)Ako to prebiehalo?Ja už to odkladám 3 mesiace....(((