Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

Mimma

Dairis ako moja svokra hovori radsej neskoro ako nikdy. Takze nakoniec si to riesila takto cez internet? Ti stahovalo troska zaludok? Tak to je ten prvykrat ale teraz uz nebudes mat nejako obavu ci? Tak pri darcekoch osobne mne sa osvedcilo radsej nespekulovat nejako s vtipnymi darcekami alebo neviem s cim. Podstatne je aby darcek potesil a sluzil ;)

Dairis

mimma uz viem. mozno mi iste veci mohli dojst skor ale podstatne je ze mi vobec dosli. uz som viac nemohla cakat kedze termin menin maminky sa blizil. tak som sa pozrela na notino co mi juzya pisala a hovorim si ze bud alebo. bola som pripravena na vsetko aj na to ze by mi neprislo to co si objednam :D ale nakoniec nastastie prislo co mi urobilo radost :) a mamine tiez. bol to lepsi darcek akoby som jej neviem co mala vymyslat

Juzya3

Cau Jarunka
neviem ci mas na mysli akoze znacku kozmetiky alebo druh alebo co :) ale co sa tyka druhu tak teraz som jej vyberala na vlasy a na licenie po troske, pretoze niet nad to ked vidim jak ju to potesi ze moze byt este krajsia, velmi rada ma taketo darceky preto sa snazim ju takto prekvapovat

dceraKika

Moja mamina slávila tento rok 60-tku a darovali sme jej poukaz na wellness pobyt - samozrejme pre dvoch. Bez tatina by nešla. Keďže už má zdravotné problémy veľmi sa potešila

SisiisiS

Ak sa môžem zapojiť tiež by som jej kúpila knihu :))je to 100-krát lepšie ako sedieť za kompom a pozerať donho a kaziť si oči :/

VieraVeriViere

Mojej mame sa strašne páčia romatické knihy, takže ak to je staršia dáma bolo by mile kupiť jej nejaké knihu :)))

misicka333

toto su mozno originalne darceky, ale myslis ze budu cloveku normalne uzitocne? skor by som povedala ze clovek odceni nieco co bezne pouziva, co mu bude uzitocne, na nieco dobre ;)

Mimma

Dairis toto myslis vazne? keby len par robi to dost peniazkov, len malo ludi o tom vie, tiez som minala za parfumy a kozmetiku kedysi kopu penazi, az potom casom som sa dozvedela o internetovych parfumeriach a ze tie ceny su fakt rozne ze sa lisia rapidne :)