Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

Margareta465

Moju maminu tiež najviac potešilo, keď sme jej kúpili kvalitný príbor a potom kvalitnú sadu oceľových nožov.

JankaVeselka

To je veľmi ťažké poradiť, niekoho môže potešiť šperk, niekoho nový zážitok, niekoho napríklad pekná kabelka a praktickú maminu napr, kvalitný doplnok do kuchyne.

Anna1923

Nože zo stránky www.profikuchar.sk sú famózne, dlho vydržia ostré a super sedia do ruky. Podľa mňa výborný darček pre maminu.V kuchyni ich určite ocení.

Kika40

My sme tiež v rodine skôr na tie praktické darčeky, mamina je veľká kuchárka a pekárka, tak tiež jej plánujem k narodeninám kúpiť nejaký kvalitný doplnok do domácnosti. Niečo, čo využije a nebude držať prach. Tie nože sú fajn nápad.

kotricka

tiez to vnimam tak ako tu uz niekolkokrat zaznelo, viem nastastie aky vkus na vone ma moja mamina, takze vyberam podla toho, co sa mne paci a zakazdym som sa jej trafila do gusta, takze to uz ani nerozmyslam nad niecim inym, kedze viem, ze ked jej parfum alebo nejaky ruz alebo nieco z Notina objednam to jej proste urobi radost :)

lorQa

Toto je podľa mňa najlepšie keď si takéto veci kúpi podľa seba, čo jej bude sedieť, vyhovovať v kuchyni, to by som nemala odvahu jej tam niečo kupovať. Ja radšej stavím na kozmetiku a na voňavku, to sa zakaždým trafím ;)

Pivonka37

Súhlasím, našu maminu tiež vždy milo prekvapia darčeky do domácnosti a keďže je veľká kuchárka a pekárka, tak všetko do kuchyne má úspech:-)

evita87

Ak mamina rada varí, tak odporúčam perfektný nôž IVO Premier, majú ho na stránke www.profikuchar.sk. Je to kvalita a určite to mamina ocení. Moji rodičia si od nich nože veľmi pochvaľujú, hlavne sa nemusia často brúsiť.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?