Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

alenkalienka

Cicilka k tomu môže byť aj sprcháč napríklad alebo telový krém, to som tak mala, keď som dostala kazetu a je to dobré, potom je tá vôňa ešte taká krajšia, intenzívnejšia, mám to tak rada, keď sa to tak dopĺňa.

lorQa

Pivonka toto by u nás neprešlo, by sme leteli s okna aj s ňou keby niečo také vyberieme, za mňa bol problém teraz vybrať niečo na Vianoce, pretože myslím, že ozaj mamina má všetko, čo potrebuje, že nie je nič špeciálne, čo by jej trebalo, takže som si potom dala poradiť od kamošky a som jej darčekový set s voňavkou z Notina objednala.

Pivonka37

My sme mamine vybrali túto suprovú kolobežku a je z nej nadšená, ona by si ju sama nekúpila a presne takéto darčeky mám rada: www.cyklospeciality.sk

emazara

Pre rodičov je dobrý nápad aj kolobežka, sami si to nekúpia,nenapadne ich to a isto sa potešia, využijú ju do obchodu, do práce, je to super vec tak pre mladých ako aj starších ľudí.

demza

K tomuto sa aj ja prikláňam, ja aj mamine aj svokre kupujem tento rok voňavky a vybavená vec, čo sa Vianoc týka. Notino má teraz dopravu zadarmo, tak som hneď pozrela, že to využijem, aspoň čoto dokážem takto ušetriť :P

cicilka

ivona toto nie je darcek, ktory by podla mna zena chcela dostat, ved pri obdarovani podla mna ide hlavne o to, aby to urobilo dotycnej radost a nie aby to v nej vyvolavalo nejaky pocit, ze je zienka domaca :/

Ivona1

Závisí od toho, aký je mamina typ, ale ja si myslím, že každú ženu poteší nejaký kvalitný doplnok do domácnosti, napr. ja som tej našej naposledy vybrala úžasnú sadu kvalitných nožov: profikuchar.sk

sporenta

alenka veď podľa zloženia si vieš vybrať...aj ako darček...alebo vieš kupiť darčekovú poukážku a máš vystarané...