Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

Mimma

Naty mam, ja neviem nejako mam taku svoju potrebu, co ti poviem, mam asi vela penazi na ucte alebo co :D
Dobibina ta doprava zadarmo je velka vyhoda, ty si potom raz dobra sestra, ked taketo darceky vyberas. Uz si jej ho aj dala?

dobibina

mimma presla som si diskusiu a teda mi spadol kamen zo srdca...lebo ja ako som ostala doma, ze zacal tento virus, tak sedim za pocitacom a lustrujem...co by som objednala...co kde maju ake ceny a tak...normalne uz sa ako blazon citim...ale tak snazim sa nenakupovat zbytocnosti...segra bude mat meniny v stredu tak som jej vonavku tiez kupila...dobre je to, ze na Notino maju k niektorym parfumom aj dopravu zdarma...:)

Mimma

Perla aky parfum a kozmetiku tak chcela? Tiez mam teraz taku nejaku maniu nakupovaciu, tak by som sa inspirovala :D :D

perla

Kedze je situacia momentalna aka je tak som rada, ze su vobec moznosti, ze funguju eshopy a mohla som mojej mamke k meninam objednat kozmetiku a parfum o ktorom uz mesiace basni. Takze priklanam sa k tomu, co sporenta pisala, ze ked kupujeme niekomu darcek, tak by to nemali byt nejake zbytocnosti.

sporenta

kaqun niektoré veci z toho, čo si popísala mi prídu ako dosť zbytočnosti...radšej podľa mňa staviť na niečo, čo vieme, že dotyčný bude používať...že sa mu to zíde...nie?

kaqun13

V poslednej dobe ľudia investujú aj do "zdravých " darčekov : poukazy, pitné kúry, kúpele, wellnes víkend, či vlastná poukážka s " uprataním domu" a podobne :-)
V prípade záujmu o pitný režim či gel s 24 karatovym zlatom, pozrite na kaqun :-)