Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Juzya3

gabikagab - cau
prepac ze som nepisala, ale nebola som tu :)
neviem ci ti to este pomoze, ale kupila som jej vacsinu kozmetiky na telo, pretoze viem, ze to je tiez jedna z veci ktoru oblubuje. Pri svokre by som to riesila tak ze by som si zistila ako co pouziva a co ma rada, pretoze zly darcek vybrat svokre tak to nevesti nic dobre ;)

lieskovcek

Gabika aj si niečo vymyslela? Vybrať darček pre svokru nie je vôbec jednoduché, o tom viem tiež svoje. Ale ako som už písala podľa mňa sa dobrou kozmetikou nedá nič pokaziť. Aj svokra odcení darček, ktorý pomôže zvýrazniť jej krásu ;) a keď nie kozmetiku tak aj parfum môže byť fajn. Len treba si dať pozor na to aby bol kvalitný, pretože svokry si na to potrpia, teda najmä tá moja. Našťastie ja objednávam už iba z notino, keďže z tade mi zatiaľ zakaždým prišiel kvalitný originál a nemusela som nič riešiť. Keby som z niekade objednala nekvalitnú kozmetiku a prišla by na to, tak fú to by som si vypočula :S

vladkousko

Gabika viem, že toto je skôr parketa žien, ale mal som podobný problém ako ty...ibaže mne už prihorievalo lebo som nejako zabudol na výročie s mojou ženou, tak som rýchlo zháňal kde čo a dostal som tip od známej na tú stránku, čo už aj kočka pod tebou spomenula a na rýchlo som z tade objednal kozmetickú kazetu a bolo vyriešené za pár dní prišla a ja som nemal problém, že by som zabudol :D

gabikagab

ahoj juzya prosim ta a za ako dlho ti to prišlo ? :) potrebujem rychlo vymysliet nejaky darček pre svokru, hocičo kozmetiku, parfem, ale hlavne nech mi to stihne prísť :D aku kozmetiku si objednavala mamine ? dakujem

Juzya3

Jarunka - cau
no tak som si dobre myslela :) dobre som ti napisala. Takto som jej cez Notino poobjednavala a bolo vybavene, nemusela som sa nahanat neviem co, len aby som ju potesila. U mna sa takyto darcek osvedcil, takze uz s darcekmi nebudem musiet nejako prilis spekulovat, ked si predstavim, ten jej usmev ked kozmetiku dostala :)

danorovan

Rovnakú otázku si kladieme aj my v rodine. Len s rozdielom, že moja stará matka oslavuje za necelý mesiac (16.3.) svoje 106. narodeniny (mimochodom piata najstaršia obyvateľka SR) a vôbec nevieme, čím ju obdarovať a akú oslavu zorganizovať, aby starú matku nepoložila. Už pri oslave 105-ky jej prišlo mierne nevoľno. Inak je čiperná, prežila všetky deti, zrejme prežije aj mňa, chodí sama do obchodu, do kostola, ma záľuby ako šitie, štrikovanie a čítanie.

Januliiika

Ak máte rovnako emotívnu maminu ako ja, určite ju poteší šperk TOPATOUCH. Nechali sme jej urobiť zlatý prívesok s odtlačkami prstov mňa a bráchu. Mali ste vidieť tie slzy dojatia :-)

Dairis

mimma tak ano suhlasim ze mozno bol problem prave v tom ze som takto nakupovala prvykrat. myslim ze ked budem castejsie taketo nakupy robit tak nejako ma to prejde to napatie ten strach a bude to ok :) ale som najma rada ze som tym urobila radost maminke.

Jarunka12

Juzya3 myslela som druh, lebo neviem ci viac ist do niecoho takeho, ze kozmetika ako sampon, kremy a podobne. Alebo nejaku spiralu a taketo veci vies? Takze tak to po troske kombinujes to by nemuselo byt zle, kiezby sa to dalo aj do nejako balicka dat urobit ked si to takto skombinujem :/