Dlhé, husté a rovné vlasy

Lucinka33

Ahoj Mirka, ja tu casto chodim, ale vacsinou len citam :) Len preto som sa pytala, lebo mne sa ani nezda, ze farba vyzivuje viac. Ale je mi to v podstate jedno, lebo ja mam aj farby ako zabal, kedze mi to vobec nechyta :) Ale mozno nejaky odlesk mi to fakt dodalo alebo sytejsiu farbu, lebo sa ma par ludi pytalo ci si farbim vlasy, ze mam peknu farbu vlasov... neviem ci to nie je tou hennou

mirka 23

Čau Lucinka, dlho si tu nebola.
To že farba vyživuje viac ako zábal som čítala niekde na fóre a aj z vlastnej skúsenosti sa mi zdá, že farba viac vyživí ako zábal. Ja si miešam krabičku farby s jedným sáčkom zábalu.

Lucinka33

Ahoj, mozem sa opytat ako ste zistili, ze farebna henna vyzivuje viac ako zabal? Pretoze ja som na stranke vyrobcu len nasla, ze zabal sa vyraba z bezfarebnej henny a farebne henny sa vyrabaju miesanim cervenej a ciernej henny. Vyzivujuce schopnosti by mali byt teda rovnake. Alebo nie?

mirka 23

Kukus, ďakujem, že si prispela do tejto témy, lebo som sa tu už cítila ako obchodný zástupca výrobkov Henna:D
Mám tiež svoje blond vlasy, tiež by som privítala, keby bol nejaký svetlejší blond odtieň, lebo zlatá mi chytá do žlta, ale v zime mám tmavšie vlasy, tak mi to až tak nevadí.

kikuus

hena je uplny zazrak podla mna, ln mam tu smolu ze mam prirodzene dost svetle vlasy a aj zlata blond henna mi ich stmavi cize nemozem pouzivat farbu hena len zabal ktory je o nieco slabsi na regeneraciu :( keby som si farbila vlasy na cierno hnedo cerveno urcite y som pouzivala len hennu a nie chemicke farby...teda ja si vlasy nefarbim vobec ale keby hej tak len henou

mirka 23

Nie je to pravda, Henna sa vymýva tak isto ako chemická farba, takže o mesiac si na to môžeš dať aj obyčajnú farbu. Z tohto hľadiska je jedno, či si dáš zábal alebo farbu. Ak si rada farbíš vlasy, tak farebná henna je najlepšia, lepšie vyživí vlasy ako zábal.

mia90

dala by som si aj farbu henna, ale ked som tam v tej druhej teme citala ze ked sa da henna, ze chemicke farbenie sa moze dat az ked vlasy vyrastu je to pravda???

mirka 23

Lesklé by si ich mala mať už po prvom použití, pri pravidelnom používaní by si mala mať zdravé vlasy. Do zábalu primiešaj nejakú masku, vydrž s nim čo najdlhšie, min. 2-3 hodiny.
Ku šampónu Henna je aj kondicionér, ale neskúšala som ho, ja mám radšej masky.
No a prečo si nechceš dať farbu? Mala by si na vlasoch taký farebný odlesk.
No a ten zábal sa dáva každé 2-3 týždne. Budeš vidieť, keď sa ti bude z vlasov vymývať.

mia90

a ten zabal treba robit ako casto aby mi to vlasy zregenerovalo a mala ich pekne leskle???takze asi tiez radsej pockam tie tri styry tyzdne od farbenia a potom si spravim ten zabal.ten zabal treba tiez kombinovat s nejakou maskou?a ku tomu samponu hena je aj daky balzam na vlasy tiez hena??

mirka 23

Mia, ak nechceš farbiť, tak použí zábal od Henny, ten nefarbí, majú ho vedľa farieb, ale ten by som tiež nekombinovala s klasickou farbou, neviem, čo to spraví. Šampón môžeš používať aj na farbené vlasy.