Dlhé, husté a rovné vlasy

Mimi323

Mahagon som dávala už spomínanej sesterke, je to taký odtieň do medena, vyskúšaj. Na zeleno ti to nechytí pokial dodržiš odstup od chemickej farby, tak sa neboj.

mia90

dnes som zhanala tu henu nasla som ju len v jednom obchode, a to tiez akusi rysavu a mahagonovu.myslis ze ked si dam tu mahagonovu, ze to neurobi na mojich vlasoch nejaku zelenu farbu???

mirka 23

Vlasy si balíš do priloženého igelitu a do uteráka, lebo Henna lepšie pôsobí v teple.
Ale prvýkrat si ju určite nedávaj na celú noc, stačia ti 3 hodiny, aby si si vyskúšala farbu a účinok.

mia90

no mne to vadit nebude, hlavne ze sa trochu vyzivia, lebo uz som skusala vsetky masky, vsetky balzami a neviem co a nic mi nepomahalo dufam ze s hennou to tak nebude:D

Lucinka33

Ja som spokojna s hennou, davam si ju pravidelne asi kazde 3 tyzdne. Len som chcela povedat Mii, ze na tmave vlasy jej to asi nechyti. Ale najdolezitejsie je, ze to vyzivuje.

mirka 23

Lucinka, veď to že 100 a 300 je rozdiel a zdalo sa mi, že mi tá Logona nevyživila tak vlasy. Ja som si myslela že nie si spokojná s Hennou, ale ta so rada, že si dávaš.
Lebo ja som Hennu nanútila tej svojej sesterke, lebo z farbenia už mala riedke suché a zničené vlasy, no a potom bola rada.

Lucinka33

Inak Mirka, aj ja som si minule chcela nechat cez noc to hennu, ale vzdala som to a radsej som ju umyla pred spanim :) Dobre sa ti spalo?:) Citala som na tom ceskom fore, ze ked si nechavas na noc, je dobre dat si namiesto uteraka na hlavu staru capicu, ze je to pohodlnejsie :)