Dlhé, husté a rovné vlasy

mirka 23

Mia, ten zábal si nemusíš dávať, lebo to isté ti spraví aj farba, dokonca ešte lepšie.
Zábal - bezfarebná henna
Farba - farebná henna
Po Henne ti odporúčam na to čo chceš (regeneráciu)dať tú masku Genera ešte na takých 10 minút.
Hnedých odtieňov je tam viac, tak dúfam že si vyberieš.

mia90

tak napisem ti vsetko co chcem robit:D
koncom mesiace ked budem mat tu masku genera, si kupim aj farbu henna nejaky odtien hnedy, lebo farbene mam take tmavsie, ale moje mam svetlo hnede, a hned si chcem dat aj ten zabal aby mi zregeneroval vlasy, ci to staci tak neskôr ked si ich budem farbit hennou to by mi malo tiez zregenerovat nie???

mirka 23

Mia, ta teraz si ma domotala s tým zábalom :D
Buď si dáš farbu alebo zábal. Zábal je len bezfarebná Henna.
V jednej krabičke farby sú 2 sáčky Henny, na jedno použitie budeš potrebovať 3 sáčky.
Inak múdro robíš, že nejdeš farbiť, uvidíš že Henna ti dá vlasy dokopy. budeš ich mať pekné zdravé.
Akej farby máš svoje vlasy? Tmavé alebo svetlé?

mia90

no nakoniec som sa rozhodla ze si nejdem farbit, aj ked mam take vseliake vlasy, odrasstene a obcas este taky svetlejsi pramen z blond farby, chcela som tie vlasy len zjednotit, ale nakoniec si dam len tu hennu.chcem si uz nechat vyrast tie moje vlasy, aj ked to bude dlho trvat, no a mam ich asi tak pod ramena 10 cm, cize to mi bude asi treba tie dva baliky hej?a mam si hned k tej hene aj ten zabal kupit?ten je uzlen jeden, ci tiez podla farby?

mirka 23

Mia to sa môže stať keď nedodržíš časový odstup - dáš si na farbu hneď Hennu, do 25. to bude OK. Ja som davala sesterke Hennnu 1,5 mesiaca po farbení a pekne jej to chytilo.
A ešte aké máš dlhé vlasy? Lebo ak máš dlhšie, tak ti nebude stačiť jedna krabička henny, ale tak 1,5.

mia90

a este jedna otazocka, nehrozi ze na mojich vlasoch vznikne z hnedej henny zelena? ked som citala uz aj o takych pripadoch:D

mia90

mirka23 dakkujem za rady:) v najblizsej dobe si kupim aj tu hennu asi farbu nakoniec,ale pockam kym budem mat tu masku, pride az okolo 25 januara.potom zase budu asi vycerpavacie otazky s aplikaciou henny:D

mirka 23

Mia zober si ovocnú. Oni sú v podstate skoro rovnaké, len sa odlišujú vôňou a tá ovocná je najlepšia, dobrá je aj bylinná.

mia90

no mozno si nakoniec dam aj farbu hennu.a este sa ta mirka23 chcem spytat ty pouzivas tu maske genera ci geneva neviem, pisala som tej firme ako si mi poradila tak v mojom meste posielaju ich ostatne vyrobky ale tuto nie,ale ze s tym nebude problem ked sa dohodnem z predajnou ze mi ju poslu, len ze si mam vybrat medzi kokosovou, ovocnou, nejakou ryzovou a bylinnou, kazda je na iny druh vlasov?ja mam vlasy znicene zo zehlenia a farbenia, a este ich mam aj brckave ktoru by si mi odporucila ty?