Dlhé, husté a rovné vlasy

kvetinac

prosím vas vy co mate skusenosti so samponom henna z dm poradte neskusenej:)farbi tento sampon?zmeni mi farbu vlasov?ci nema ziaden farbiaci ucinok?

mia90

uz som nizsie precitala kolko stoji.ja by som tu henu chcela len ako masku,alebo zabal nie na farbenie.ale mam svoje vlasy farbene, teraz pouzivam len sampon.mozem tu henu pouzit tiez,ci je len na nefarbene vlasy?to ta hena je vlastne aj farba na vlasy, a aj maska?

sonka

mia... gliss kur som používala dlho aj ja a nevedela som si ho vynachváliť až ky´m som nezačala používať šampóny z lekárne a musím povedať, že oproti nim sú šamp. od gliss k. otrasné. Ale ešte Eolseve sú tiež dobré, no materskú kašičku som ešte nesk´=ušala, naozaj je taká dobrá ako tu všetci vycvhvaľujú?

mia

ja mam zle skusenosti s gliskur a pantene, teraz najnovsie si neviem vynachvalit elseve materska kasicka, mam krasne leskle vlasy ,chcela som vyskusat aj redken - extreme , len neviem ci tie sampony su naozaj take dobre, mate s tym skusnost?

sonka

zuzkabluzka... niekde som čítala, že je síce vhodné používať šampón, balzam, masku a bezopl. kúru, ale že nie je vhodné tieto prípravky používať odlišných značiek, ale rovnakých a myslím, že je to aj pravda, pretože jednotlivé rady rovnakej kozmetiky obsahujú rovkaké zložky, kt. sa navzájom dopňlňajú.

zuzkabluzka

ja mam vlasy blond, dlhe farbene, skor suche a najviac mi vyhovuje:
sampon Head and shoulders citus
balzam: Pantene na suche/farbene
maska: Elseve zlta
pred zehlenim: straight Got2Be