Dlhé, husté a rovné vlasy

mirka 23

www.naturalhair.sk
A objednávky píšem na jakabova@naturalhair.sk
Majú prírodnú vlasovú kozmetiku, ale farby obsahujú peroxid, takže to je len menej škodlivá farba, nie ako henna, ktorá vyživuje.

Lucinka33

Mia ja som si davala hennu v odtieni hneda (len taky ma nazov) a este som skusala gastanovu. A potom ten bezfarebny zabal.

Mirka, vdaka, netreba, mne tiez nevadi, ze mi to nechyta, staci mi ten lesk a regeneracia, ja ani nechcem menit nejak farbu. Na regeneraciu staci aj ta Henna z DM, neoplatilo by sa mi dat za Logonu 300 SK.

mia90

mirka23 dakujem, a mohla by si ten kontakt dat aj tu? chcela by som aj ja nejakku prirodnu farbu skusit mozno neskôr

mirka 23

Inak Lucinka, ak by si chcela, tak mala som hennu od Logony a tá farbila viac, ale stála 300sk, no alebo ak chceš tak mám kontakt na jednu firmu, ktorá predáva prírodné farby, ktoré sú menej škodlivé ako chemické. Ja si odtiaľ kupujem šampón.

mia90

mirka23 musim to hned zajtra omrknut.a inak kolko ta farba stoji? takze aj v tescu ju budu mat hej?lebo v nasom meste je to na prd s tymi drogeriami.vsetky vypredane, a to som chcela obycajnu pastu vademecum:Dale hadam teraz po vianociach to budu mat

mia90

lucinka33 ani ma to nebude mrziet ak mi to nechyti, ja chcem hlavne tu regeneraciu, lebo moje vlasy su hrozne, krepove, brckave zehlim no vsetko zle co sa vlasov tyka:D a henu som zvolila aj preto ze to regeneruje a ja preto ze ak to zafarbi tak sa vymyje,sice pouzivam sampony tiez 24 umyti,ale tu farbu aj tak nechavaju v tom vlase, cize aj preto henu, a ak sa smiem spytat aky odtien hnedej pouzivas?

mirka 23

Lucinka, ja začnem zase s tou mojou sesterkou:)
Ja som jej farbila a práve na tie farbené vlasy jej to chytilo viac.
Jasné že to nechytá ako normálna farba. Ale ja som si na posledy nechala farbu na celú noc a chytilo mi to dosť, ani sa mi to nezmýva veľmi.
Mia, choď sa kuknúť na tú Hennu do DM alebo do Tesca, a uvidíš.

Lucinka33

mia90, ak sa mozem zapojit do debaty, tak si myslim, ze ti to nechyti vobec. Nechcem ta sklamat, ale ja mam svoje vlasy nefarbene, tmavohnede a vobec mi hneda farba nechytila a na farbene to uz vobec nechyti.

mia90

a aky hnedy si mam vybrat, ked vacsiu cast hlavy mam est tmavo hnede farbene? a nechyti mi to na farbene inak ako na vyrastky?