Dlhé, husté a rovné vlasy

sisulienka

kenza ma pravdu.....tiez mam radsej kozmetiku z kadernictva aj ked cenovo je trosku narocnejsia ale ten pocit co mate potom na hlave stoji za to :) a aj kvalita vlasov sa zlepsi a aj struktura vlasu aspon u mna to fungovalo

kenza

Podla mna je najdolezitejsie si vybrat spravny sampon.. ja osobne odporucam najprv ist na test ake mate vlasy... a podla toho si vybrat sampon. Vela bab ani nevie ake ma vlasy a kupi si na suche a poskodene a pritom take vobec nema!! Z drogerie sampony vobec nepouzivam, kupujem v kadernictvach a neda sa to porovnat.. a dolezite su aj masky na vlasy..

girl_007

mnoo co ja vem, ja mam mastne vlasy a pouzivam ten sampon od Loreal paris taky tmavomodro zeleny na mastne vlasy , a ten sampon je super!to je asik naj sampon co mi vyhovuje,najhorsi som este asik nemala ,nestalo sa mi take neco

ssia

podla mna je najlepsi nivea hair care a najhorsi sunsilk. ked som si dala ten na mastne vlasy, mala som ich vysusene ako nikdy, a ked ten na suche, hned boli mastne. ale neda sa povedat, ze by nesplnili to, co bolo napisane na obale...

galilea

vlocka ma pravdu ,,,,no ale pre mna nieco najhorsie bol gliss kur ja som vlasy mala splasnute a mastne ako keby boli natrete bravcovou mastou ...super sampon je od JOHN FRIEDA COLLECTION ale dobre mi robi aj HEAD AND SHOLDERS alebo aj SAUMA na normalne vlasy je dobra nezatazuje ich ako gliss kur

jing janging

No tak s tým gliss kurom to je pravda hlavne ten žltý a ružový rad. Najhoršie produkty na vlasy sú podľa mňa Head and Shoulders. Ted aspoň ja ich nemusím. Možno nekomu pomáhajú ale ja už ich nikdy nechcem vidiet.

vlocka

Nijaky vlasovy produkt, ci kozmetika ti kvalitu vlasov nezmenia. Ked su raz vlnite, nestanu sa zazracne rovnymi a hustymi len vdaka samponu.Navyse je to individualne, kazdemu vyhovuje nieco ine. Pre mna osobne je najlepsia asi rada Gliss Kur. A najhorsie? To sa neda povedat.