Dlhé, husté a rovné vlasy

mirka 23

Mia, ak budeš niečo potom potrebovať poradiť, tak napíš, ale všetko je napísané v návode, hlavne tam pridaj nejaký balzam a po zmytí daj na vlasy tiež balzam. Hennu zalej pokojne vriacou vodou, lepšie tak chytí a keď to budeš dávať dole, tak si vlasy umy 2-3krát, lebo to ide troška horšie dole ako farba.

mia90

no dobre tak vyskusam aj ten mahagon a dam si to hned cez vikend uz sa na to aj celkom tesim co to spravi s mojimi vlasmy.

mirka 23

Mia, budeš musieť kúpiť dve, môžeš aj miešať odtiene. Na jedno použitie potrebuješ 1 a pol krabičky.

mia90

no tak ho teda vyskusam, a inak dnes ked som to kukala, tak to je taka dost mala krabicka uzka a vysoka.budem musiet asi dve kupit.

mia90

no len prave ja svetlohnede vlasy nemam, len svoje vyrastky co nie je ani 10 cm.tak mam vyskusat ten mahagon ci nie?

mia90

diky moc, ale cez net dako nechcem objednavat, skusim teda tu mahagonovu, aj tak necakam ze mi to chyti, pôjdem este do jednej drogerie kde si pôjdem tu masku genera objednat, a ak tam nebudu mat, tak skusim mahagon

Mimi323

ponuka.alter-nativa.sk
tu je lepšia stránka, poštovné je tu 49sk, ak pošleš peniaze vopred na účet, na dobierku je to za 79sk.
Na tej predošlej stránke bolo poštovné 89.
Ale podľa mňa ak sa ti Henna osvedčí, tak ti ju objednajú aj v tom obchode, kde si ju kupovala.