Dlhé, husté a rovné vlasy

sonka

barunka... stane sa, ja som sa napr. narodila ako čistá blondínka a teraz mám tmavo tnedé a som rada, že je to tak, teraz lepšie. :)

barunka

baby prosim vas mozete mi poradit? ked som bola mala tak som mala uplne blondate vlasky no vekom mi zacali tmavnut, ece pred rokom boli blond no teraz uz sa to neda urcit, je to taky strasne spinavy blond az bleducko hneda a ja by som zase chcela mat take svetlejsie vlasy....nechcem ale vyzerat jak tie peroxidove pipiny, chcem aby to vyzeralo tak prirodzene, skor ako vytiahnute od slnka...existuje aj svetla hena alebo si musim dat normalnu farbu alebo co mam robit??

mia90

kikus myslis drogeriu dm??no v tej som asi este nebola,som na nu zabudla ze ju mame tiez,ale v tej co som bola,tak mi povedali ze uz nemaju dodavatele, tak tam mali uz iba zvysky aj to take farby divne.

mia90

boze ja mam problem s tou hennou nikde ju nemôzem zohnat,maju ju len v jednej drogerke a tam maju len posledne kusy aj to len akysi tician paprika a divoka svestka, vraj teraz nemaju dodavatela neviem preco