Dlhé, husté a rovné vlasy

Lucinka33

Mimi323 a ktore dni su podla lunarneho kalendara najvhodnejsie na farbenie hennou? :) Teda v akom znameni musi byt mesiac?

sisssa, ano, mozes si dat hennu, existuje aj cerveny odtien (ja viem o medenej cervenej a tusim tizian je taky do rysava) aj bezfarebny, to je taky zabal. To su tie henny z DM, ale ak by si chcela nieco kvalitnejsie, su aj henny od inych vyrobcov, tie maju viac odtienov a vraj lepsie chytaju, ale su podstatne drahsie. Ked chces hlavne regeneraciu, myslim, ze ti staci ta henna z DM.

sissssa

baby, mam otazku ohladom henny. Ja si farbim vlasy na cerveno trvacnymi farbamu uz asi rok a pol, predtym som ich farbila len samponmi, no mam ich uz strasne jemne a znicene, a chcela by som vyskusat henu. Naposledy som sa farbila pred 6 tyzdnami. Mozem si dat aj tak henu? Existuje aj cerveny odtien, alebo dokonca bezfarbeny?? Dakujem za odpovede

Mimi323

No radšej počkaj, vtedy sú vlasy úplne iné a nemusí ti henna vtedy chytiť vôbec. Ja som sa naposledy riadila aj podľa lunárneho kalendára a chytilo mi to lepšie.

mia 90

este nie lebo cakam na tu masku, ma mi prist az v stredu, lenze vo stvrtok mam dostat svoje dni, a farbenie sa vraj vtedy nema robit...tak neviem ci pockat.myslis ze to vplyva nejako aj na hennu?

Mimi323

Mia, balzam už kupovať nemusíš. Umyješ vlasy šampónom a potom si dáš masku a zmyješ a koniec.
Dávala si si už hennu?

colbert

pre mna jedine Pantene! a to som vyskusala vsetky mozne produkty!kupujem si len balzam,ten krem po umyti vlasov a sem tam masku.ale ja vlasy aj napriek farbeniu (a to si ich farbim sama a na blond) mam velmi pekne,zdrave takze ziadne ine experimenty.a pouzivam zihlavovy sampon,aby nepadali.

mia90

este sa chcem spytat, ta maska GENERA to je ako namiesto kondicioneru/balzamu?? lebo chcem si kupit novy sampon a ci si mam k nemu aj ten balzam kupit ci nie.ci môzem pouzivat sampon k tomu balzam a este tu masku genera?

Mimi323

Barunka, nie si sama. Existuje Henna zlatý blond, ale nebudeš mať od nej svetlejšie vlasy, chytá tak do zlata, ale budeš mať po nej lesklejšie a zdravšie vlasy.
Ja si vlasy nefarbím, lebo sa mi potom zničia, a väčšinou vypadajú, takže tiež čakám na leto.

barunka

dik sonka :D ale ja by som fakt chcela mat tie vlasy blondatejsie :) jednak sa mi to viac hodi a jednak sa to strasne lubi mojmu frajerovi :)
asi to bude tym ze som tento rok nebola pri mori, lebo na dovolenke mi to vzdy slnko vytiahlo a za ten rok to sice stmavlo ale teraz mali tie moje vlasy cas na stmavnutie 2 roky a oni to patricne vyuzili hnusoby :)) asi si budem muset pockat do leta ked nechcem farbu...