Dlhé, husté a rovné vlasy

pre lucinka33

To si akoze cely mesiac cez nejake znamenie neumyvas hlavu a strihas sa tie iba raz do roka??? ALEBO SA TIE ZNAMENIA SLEDUJU ZE KAZDY DEN JE INE AKOZE V TOM MESIACI???DIKES, slamka

mia90

mimi323 este som si nedavala hennu, stale cakam na tu masku,ale dnes mi ten pan pisal ze mal autonehodu a ze je na pn takze do môjho mesta pride az tak neskôr.ale teraz musim cakat aj na tom aby mi presli dni, a uz ked som cakala tolko tak mozno aj pockam kym bude ten 11 februar, vyskusam ako ta luna na to ucinkuje

Lucinka33

sisssa, ja som videla fotky zopar dievcat na tej ceskej stranke, ktore si davali cervenu hennu, vacsinou od Hennecolor alebo Lush alebo este nejaka egyptska henna a chytilo im to teda dost vyrazne! ani by ma nenapadlo, ze to maju hennu, skor to vyzeralo ako normalnou chemickou farbou zafarbene. Ked najdem tie fotky, hodim link. Ved skus tu cervenu z DM, ale ta tak silno nechyta, no ved uvidis, mozno sa ti to bude pacit. A ten vzorkovnik farieb je len orientacny, moze ti to chytit aj inak, vyraznejsie, zavisi od kvality a farby tvojich vlasov. A samozrejme aj dlzky posobenia.

A co sa tyka toho ci mozes kombinovat chemicku farbu s hennou, velmi sa to neodporuca. Ale ked budes dodrzovat odstup mesiac medzi hennou a farbenim, mozno by to slo.

Mimi323, no ja nemam lunarny kalendar, len ten, co je na nete www.calendar.sk O lunarnom kalendari neviem vela, akurat to, ze si nemam umyvat vlasy, ked su vodne znamenia (rak, skorpion, ryby) a ze najvhodnejsie je ist ku kadernicke cez leva alebo pannu :) Viac neviem, len to, co tu pisala raz jedna baba.

Citron si nepridavam do henny, citala som o tom vela, vraj to fakt lepsie chyta, ale ze to skor uvolnuje tie cervene pigmenty a to ja teda nechcem :) Ale nabuduce to asi skusim, nic hrozne sa nemoze stat.

Mimi323

Sissa, henna nechytá tak ako obyčajná farba, chytá trocha menej. Ale ja by som to na tvojom mieste skúsila. Z tých odtieňov ešte červená medená alebo bordo, ked si to necháš 4 hodiny, tak by ti to malo chytiť, ale že či ti chytí ostrú červenú, trak to asi nie.

dwarfie

asi budem trochu mimo temu, ale chcem sa spytat, ci mate niektora skusenost s farbou LONDA al. TRINITY. menim kadernicku a ta pouziva tuto znacku a ja som o nej doteraz nic nepocula.
vdaka :)

sissssa

no lenze ako som si kukla ten vzorkovnik tak su to dost nevyrazne cervene farby :(( tutok som ja photos-c.ll.facebook.com a chcela by som nieco na tento styl, proste poriadna cervena :D ked uz. No a co sa tyka kombinacie? Chemicka cervena farba a obcas regeneracna bezfarebna hena?

Mimi323

Lucinka, a citron si dávaš aj ty do tmavej henny? Lebo ja som si dala do blond a mám pocit, že mi lepšie chytila farba, len neviem či to môžem dávať aj do tmavej.
Sissi, ja by som si na tvojom mieste dala farebnú hennu. Keď si ju dáš, tak aj tá predošlá chemická farba sa zvýrazní a tak sa pekne lesknú vlasy do červena.

Lucinka33

nemas za co :) nie, bezfarebna je len na vyzivu, nefarbi nic.

henna dokaze farbit vyrazne na cerveno, ked si zozenies taky odtien. ale ako som uz spominala, to su tie drahsie znacky, ktore tazko zozenies na Slovensku. Ale najprv skus tu z DM,nejaky cerveny odtien, ked to nechas dlhsie posobit, mozno ti to chyti tiez vyrazne. S cervenymi hennami nemam osobnu skusenost, tak tazko povedat. A tiez do toho mozes pridat rozne veci ako napr. cervene vino, skoricu a pod. a malo by to chytit viac na cerveno. To som sa docitala na tom ceskom fore :)

sissssa

dakujem ti, si zlata, len mam jednu obavu, ja mam vlasy cervene, ziarive a chcem aby mi presne take ostali..ked si dam bezfarebnu henu, tak ta mi ich len vyzivi a nezafarbi??