Dlhé, husté a rovné vlasy

Mimi323

Lucinka, sesterka si dávala teraz farebnú hennu, dala si jeden sáčok mahagon a 2 sáčky čiernej, no a tá čierna jej vôbec nechytila, tak ako si písala, že viac jej chytil ten jeden sačok mahagonu.

kjarin

Skuste Glisskur sprejove kondicionery. Vlasy su z toho jemne,leskle a rovne, len nemaju objem.
Existuje viacero druhov. Ja mam ten tmavoruzovy a oranzovy.

sissssa

noo dala som si tu bezfarebnu henu a musim povedat ze vlasy mam jemnejsie, teda, ze sa mi uz tolko neuzlikuju :)) dam si ju tak o dva tyzdne a potom zacnem experimentovat s pravou farbiacou henou. Len chcem skusit nejaku kvalitnejsiu nez z DM, snad sa mi podari najist

Lucinka33

slamka, Mimi323 ti uz odpovedala :) tu sa jedna o to, ze kedy je mesiac v ktorom znameni NIE slnko. a mesiac je v jednom znameni len 2-3 dni a potom sa to prestrieda. Este raz dam ten link: www.calendar.sk Pozri si ako to vyzera :)

sissssa

kupila som si dnes bezfarebnu henu, tento tyzden si ju dam a napisem ako to dopadlo :D a co sa tyka cervenych odtienov henny, tak kde najdem v BA obchody s henou? Lebo som zatial videla len v DMkach a tie vraj tak ohnivo nechytaju

pre lucinka33

To si akoze cely mesiac cez nejake znamenie neumyvas hlavu a strihas sa tie iba raz do roka??? ALEBO SA TIE ZNAMENIA SLEDUJU ZE KAZDY DEN JE INE AKOZE V TOM MESIACI???DIKES, slamka

Mimi323

Baby, ta som sa pobavila, hej umyvame si vlasy len raz do týždňa:) Kliknite na ten link, čo dala Lucinka a objaví sa vám lunárny kalendár. Jedno znamenie trvá dva až tri dni.

mia90

citala som tiez tu temu kde sa ta baba zaoberala lunou, a tiez som sa jej na to spytala ci si nemam umyvat vlasy cely mesiac:D ale ze tie znamenia sa pocas toho mesiaca opakuju, uz neviem kedy je ake, ale ze v tom kalendari to je napisane, aj som rozmyslala ze si ho kupim ale ja by som sa tym asi aj tak neriadila